Elbette kolay değil fakat zorda değil.

950 sayfa okumanın güçlüğünü düşünerek, okumaktan vazgeçeceğinizi de zannetmiyorum. Zanna da tabi olmak istemem :)

KaLpTeN KaLpTeN
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 522
favori
like
share
KaLpTeN Tarih: 17.05.2009 18:08
Kitap ile ilgili eksik bilgiler düzeltilmistir. Sitede link paylasimi yapilmadigi icin google kitabin ismini yazdiginizda da yine main board cikacaktir
LEVIS-501 Tarih: 23.01.2009 15:12
Aynı konuyu herhalde forumdaki tüm bölümlerde açmaya niyetli değilsiniz. Konularınız birleştirildi ve direk link eklendi. Sizin sunduğunuz şekilde link paylaşımı yasaktır.
KONAMI Tarih: 23.01.2009 12:40
S.A Öncelikle yüzyıllardır insanlar zamanla ortaya çıkarlar ve Kuranı Kerimin şifresini çözdüklerini söylerler. Ben veya biraz islami bilgi sahib insanlar bunların hikaye yada safsata olduğunu bilirler. Ben kişisel olarak böyle cümleler kullanmam beni tanıyanlar iyi bilir ama şimdi kitabınızı okumadan bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Şimdi buradaki başlığınız ve konuda idda ettiğiniz nedir ona bir bakalım..

Bilindiği üzere kuranı kerim müteşabih ve muhkem üzere ayetleri içermektedir ve yıllardır bu ayetler üzerine tartışılıp durulur. Aşağıdaki linkteki kitap Kuran-ı Kerim, 19 mucizesi ve müteşabih eyetler ile ilgili tartışmalara son noktayı koyuyor. Sizler ile paylaşmak istedim. Dünya bu kitabı konuşuyor.
950 sayfadan oluşan bu dökümanda. Dünyanın en gizli bilgisi açığa çıkarmaktadır ve 950 sayfa olan bu kitabı okuduğunuzda çok şaşıracaksınız.
Öncelikle dünyayı konuşmamıza gerek yok ben devamlı yayınevlerinde gezen ve çeviriler yapan biri olarak bu kitabı için kavga edeni ve dahaki soranı görmedim gelelim meselemize buradaki konuda KURANI KERİMİN ŞİFRESİNİ çözdüğünü yazmışınız..Bunu not alalım..

Gelelim e kitap başlığındaki konuya..
İlgili konu ve linki burada

[url]http://www.main-board.com/kitap-e-book-ve-sanat/178805-istanbulun-sifresi-dunyanin-en-buyuk-haberi.html[/url]

Burada buradaki Kuranı Kerim Şifresini dile hiç getirmemişsiniz ve farklı bir denklem üzerine gitmişsiniz. Buradaki anlatım ve başlığa bakarsak kitabınız İstanbulun Şifresini çözüyor..

Gördüğümüz gibi iki farklı üslub anlatım ve konu ama belirtilen tek kitab. Reklam için dahi olsa insanları yanıltmanız hoş değil ..
Rabbim ıslah etsin yardımcınız olsun..
Selam Dua İle...

KONAMI
KaLpTeN Tarih: 22.01.2009 23:18
İlginiz için ben teşekkür ederim. Kitabı okudunuz mu bilmiyorum ancak sorunuza, bir soru ile cevap vereceğim nasıl yardımcı olabilirsiniz.
KaLpTeN Tarih: 22.01.2009 23:11
Elbette kolay değil fakat zorda değil.

950 sayfa okumanın güçlüğünü düşünerek, okumaktan vazgeçeceğinizi de zannetmiyorum. Zanna da tabi olmak istemem
waluable Tarih: 16.01.2009 21:28
950 SAYFALIK KİTAP OKUMASI HERHALDE GÜÇ OLMASI GEREK
Dr.Aristo Tarih: 16.01.2009 01:24
coktesekur ederim degerli arkadasim.cok zahmet cekmisin.sana nasil yardimci ola bilirim.