Başkan yardımcıları kim olacak
09 Nisan 2009

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, şuan itibariyle başkan yardımcılıklarını belirlemediğini söyledi.
Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, şuan itibariyle başkan yardımcılıklarını belirlemediğini söyledi.
BAŞKAN YARDIMCILARINI BELİRLEMEDİM
Gümrükçüoğlu, haber61.net'e yaptığı açıklamada Şuan itibarı ile yardımcılarını belirlemediğini belirterek, Sadece acil görevdeki arkadaşları belirledik, Başkan yardımcıları falan belirlenmedi. Bu konuda acele eden birisi de değilim. Performansı iyi olan arkadaşlarımızla yola devam ederiz . Performansa ayak uyduranları, çalışmalara adaptasyon sorunu yaşamayanları n görev yerleri kararlaştırılır. Şu an başkan yardımcılarını tespit etmiş değilim dedi.
6 BAŞKAN YARDIMCILIĞI DOLDURMAYACAĞIZ
Trabzon Belediyesinde 6 başkan yardımcılığı kadrosu var olduğunu da anımsatan Gümrükçüoğlu, Ancak ben şimdilik 6 başkan yardımcısı ile çalışmak düşüncesinde değilim. Görevde olan, iş yürütebilen, hizmet üreten arkadaşlarımız, bir tane de olsa iki tane de olsa onları değerlendirmeye devam edeceğim. 3 personel 3 de Belediye Meclisinden olmak üzere 6 başkan yardımcısı yapalım diye bir düşüncemde yok. Bu süreç içerisinde arkadaşlarımızı değerlendireceğiz. Bu değerlendirme çerçevesinde ya yeniden görevlendirme yapacağız veya yapmayacağız. 1 veya 2 başkan yardımcılığı görevi şimdilik boşta kalabilir. Bu sayı ihtiyaca ve yürütülecek olan işlere göre belirlenecek. Mevcut idari ekipten yararlanmayı sürdüreceğiz. Kimseye siz artık devre dışısınız, kalkıp buradan gidin� şeklinde bir şey söylememiz söz konusu değildir�açıklamasında bulundu.
Selahattin AYDINLI / haber61.net


Kaynak:

Gümrükçüoğlunun Yardımcıları - Gümrükçüoğlunun Yardımcısı kim olmalı - Gümrükçüoğlunun Yardımcısı kimdir - Gümrükçüoğlunun Yardımcısı

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2747
favori
like
share