Sony Ericsson W508 Walkman cep telefonu ile müziğin keyfine dilediğiniz şekilde varın! Kullanıcılar Sony Ericsson W508 Walkman telefonun Shake & Gesture kontrolü, SensMe ve TrackID özellikleriyle kişiselliklerini sürdürerek en interaktif mobil deneyimini yaşayabiliyorlar ve Style-Up kapaklarla telefonlarının görünümünü zevklerine göre değiştirebiliyorlar.


Sony-Ericsson W508 cep telefonunda kullanıcının moduna uygun müziksağlayan SensMe, üst kısımda dokunmatik tuşlar gibi oldukça popüler walkman özellikleri de bulunuyor. 3.2 megapiksel çözünürlüklü dijital kamera, HSDPA bağlantı ve 1GB M2 hafıza kartı Sony Ericsson W508 Walkman cep telefonunun dikkat diğer özellikleri arasında yer alıyor.Telefonun sahip olduğu Shake Control (Salla ve Değiştir) ile Gesture Control özellileri bileğinizin tek bir hareketi ile sesi yükseltip alçaltarak kendi DJ'iniz olmanızı sağlıyor ya da dilerseniz cihazı hafifçe sallayarak farklı bir parçaya geçebiliyorsunuz. Telefonun alarmı çalıyor veya gelen aramayı susturmak istiyorsanız elinizi telefonun üzerinde gezdirmeniz yeterli.

"Sony-Ericsson W508 Walkman cep telefonu ikon haline gelmiş Walkman cep telefonu ürün serimizin ve başarılı bir model olan Sony Ericsson W380'in temelleri üzerine yapılandırılmış bir ürün," diyen Sony Ericsson Küresel Ürün Pazarlama Müdürü Alexandre Cardon sözlerine şöyle devam etti: "Tarzlarının ve kişiliklerini cep telefonlarıyla ifade etmek isteyenler için yaratıcı tasarım ekibimizin şık ve zarif değiştirilebilir kapaklar dizayn etmelerini ve böylece Sony Ericsson W508 Walkman cep telefonunun kullanıcılara gerçek anlamda interaktif ve kişisel bir deneyim sunmasını sağlamış olduk."

O anda dinlemekte olduğunuz şarkı ile ilgili bilgileri TrackID özelliği sayesinde anında öğrenebiliyorsunuz. W508 Sony Ericsson cep telefonunda bulunan PlayNow fonksiyonu da benzersiz temaları, duvar kağıtlarını, zil seslerini, melodileri ve benzeri daha pek çok şeyi telefonunuza indirerek kullanmanıza olanak tanıyor.
Sony Ericsson W508 Walkman telefon özellikleri
• Entegre Walkman fonksiyonu
• Ürün paketinde ekstra bir Style-Up kapak
• HSDPA
• Cihazın üst kısmındaki dokunmatik müzik tuşları
• Metin arama özellikli TrackID
• PlayNow Arena
• Shake Control (Salla ve Değiştir)
• Gesture Control dokunmadan kontrolSony Ericsson W508 Walkman cep telefonu HSDPA 2100 ve EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 desteğine sahip. Sony Ericsson W508a modeli ise HSDPA 850 / 1900 / 2100 ve EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 desteği veriyor. Sony Ericsson W508 cep telefonu metal grisi ve şiirsel beyaz renk seçenekleriyle 2009 yılının ikinci çeyreğinde piyasalara sunulacak.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 447
favori
like
share