ben bir erkkek olarak eşimle annem ve babamla ilgili sorunlarım var sürekli onların eşime söyledikleri herşey bir iğne gibi kendisine batıyor ve sonunda benle hep tartışıyor ve kavga ediyoruz. o yüzden eşim annemgile gitmek istemiyor istmedigi zaman ben sinirleniyorum ve kavga ediyoruz. annem bakıma muhtaç bir insan evlerimizde yakın eşimide çok seviyorum ne yapmam gerek bana yardımcı olun yoksa bukavgalar sonunda eşim benimle ayrılmayı düşünüyor 15 yıllık evliyiz ve üç çocugumuz var birde ben ve eşim çok sinirliyiz eşim bana senin çenen beni öldürüyor diyor. ben bagırıyorum oda bagırıyor ve tartışıyoruz. lütfen bana yardımcı olun teşekkür ederim.

Etiketler:
bberra bberra
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 757
favori
like
share
AYIŞIĞI Tarih: 26.01.2009 09:06
sevgili kardeşim,eşler arasında mutlaka tartışmalar yaşanır ,evliliğin tuzu biberidir fakat bu olay sürekli devam eder duruma gelirse tabiiki çekilmez olur,bu durumun devam etmemesi için karşılıklı hoşgörü ve saygı çerçevesinde ilişkinizde çözümler bulabilirsin,
örneğin eşine annen ve babanın aslında kötü niyetli olmadıklarını onların söylediği şeylere önyargılı yaklaşmaması gerektiğini ve eşini aslında çok sevdiğini hissettirebilirsin..tabii ben annenle babanın ne gibi konularda eşine sitemde bulunduğunu bilemem ama eğer bu gerçektende eşini incitecek bir söyleyiş tarzı ise annenle babanada daha yumuşak uslubla eşinle konuşmalarını söyeleyebilirsin..birde eşler tartışma durumundayken biri bağırıyorsa diğeri susup dinlesin..sakinleşince daha rahat konuşulur..iki tarafta karşılıklı anlayış ve saygı çok önemli evlilikte..
ben size ve eşinize mutlu huzurlu günler diliyorum