“İŞTE BU BENİM ŞOVUM”da “gizli-kapalı” hiç bir şey yok! Reji ve programı yöneten Can Tanrıyar dahil her şey ve herkes ekranda olacak…

Adaylar bu kez şarkıcı, oyuncu ya da dansçı olmak için değil, bizzat programı en iyi sunan, “sunucu” olmak için yarışacaklar!

En iyi sunucu olmak için yarışacak “Showman-Showgirl” adayları, tamamen reji kontrolünde olacak. Reji, sürekli talimatlar vererek sunucuyu yönlendirecek ve sunucu da tüm yeteneklerini ortaya koymaya çalışacak.

Reji’de yer alan isim Can Tanrıyar olacak... Yıllardır her çeşit programda (spordan magazine kadar) idareyi rejiden yürüten Tanrıyar, görüntüsü ve sözleriyle direkt olarak ekrana gelecek. Kısacası esas yaptığı işle reji’de olmasına rağmen Can Tanrıyar, bu kez ekranda da görünecek.

Bu programda “gizli-kapalı” hiçbir şey yok. Perde arkası yok...
Reji masası dahil her şey ekranda...

Tamamen tecrübesiz olan adaylar, stüdyoda ünlü sanatçıları konuk edecek, onlara sorular sorarken kendileri de tüm yeteneklerini ortaya koymaya çalışacak ve sıradan bir vatandaşın bir TV şovunu nasıl yapacağını gösterecekler.

Bu arada diğer yarışmacılar ve aileleri de yan stüdyoda canlı çekimi izleyecek ve tüm yaşananlar da şovla birlikte ekrana gelecek.


İşte bu benim şovum Atv'de


Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 513
favori
like
share
bihter380 Tarih: 28.05.2009 11:47
komik
PunqEniqma Tarih: 21.03.2009 15:46
ben pek güzel bulmadım ama konuklar iyi
miss_kayseri_89 Tarih: 04.02.2009 13:18
hahahah bu nee bee.... sasirmis bunlar...
FreddyKrueger Tarih: 04.02.2009 01:58
[COLOR="#c0ccf4"]Bir $eyin Suyunu Çıkarmak Nedir Buraya BakınCa Daha Iyi AnLadım... oLdu oLaCak ShowManStar ve ShowGirLStar Adında Iki Ayrı Proqram YapSaLarmı$...
Şayeste Tarih: 27.01.2009 11:21
Kazara açtım bi ara yok yok izlenecek gibi değil..
NaZ Tarih: 24.01.2009 01:06
PROGRAM ÖZETİ:
[COLOR=#483d8b]
İlk bölümde birbirinden ünlü konuklar…
Rejide Can Tanrıyar’ın bulunduğu yarışmanın ilk bölümünde sunucu adayları, milyonların sevgilisi İbrahim Tatlıses’i ve atv’nin reyting rekorları kıran dizisi “ADANALI”nın başrol oyuncularından Oktay Kaynarca’yı ağırlayacaklar.

Hiçbir yarışmada bu kadar gülmediniz!

Daha önce hiç sunuculuk yapmamış adaylar, bir yandan kameralara alışmaya çalışırken
diğer yandan iki değerli konuk karşısında ne yapacaklarını şaşıracaklar. Bunlar yetmezmiş gibi
Can Tanrıyar’dan gelen talimatlara uyayım derken adayların elleri ayaklarına karışacak ve kahkahalarınızı tutamayacağınız eğlenceli sahneler ortaya çıkacak.

Bir yarışmadan çok sitcom tadında geçecek olan “İŞTE BU BENİM ŞOVUM” son yılların en eğlenceli yarışması olmaya aday…