çünkü komünizm davası din kabul etmez dinsizlik üzerine kurulmuştur

Benim Size Dicek Lafım Yok..Bunu Dinsizliğe Bağladınız Ya..

Sizin Gibi Düşünenler Olduğu Sürece Bu Ülke Bir Adım Bile İlerlemez..
Bırakın Bizler Solcu Olalım Gurur Duyuyorum..En Azından Bizler Neyin Ne Olduğunu Biliyoruz..

ChE Arkadaşım Dediği Gibi Konuyu Beğenmediyseniz Ortamıda Germeyin..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3082
favori
like
share
MiSS-FENER Tarih: 27.01.2009 16:40
Konuyu Çok Saçma Yerlere Getirdiniz Dinsizlikten Başladı Bölücülüğe Karadar Nerelere Uzandı..!

Arkadaşlar Solculuğun - Sağcılığın Kavramını Tam Olarak Biliyormusunuz..
Birşeyleri Bilmeden Yazmayın İlknur'cum Bu Lafım İlk Önce Sana Yazdıklarını Okuyorum Ve Hiçbir Anlam Veremiyorum..İlk Önce Fikirlere Saygı Duymayı Bilememiz Gerek..

İnsiyatifimi Kullanarak Konuyu Şimdilik Kapatıryorum..Çünki Konu Saçma Sapan Yerelere Gidiyor..
a-yan Tarih: 27.01.2009 16:26
Solculugun gerçek manada uygulandığı şimdiye kadar hiç bir devlet olmamış bunu olmasıda mümkün değil sosyalist olanlarda komünist olan arkadaşlarda çok iyi biliyorlar şimdi ortaya hoplayıp rusya diyecekler rusyada komünizm varken öldürülen 100 milyonlarca insan halk değilmi idi zaten dünyanın hiç bir yerinde halk ihtilal yapamaz o halk i yönlendirenler yapar halk sadece filmlerde oynayan figürandır sağ ve sol kavramlarının ortaya çıkışı fransa ihtilaline dayanır oradaki zengin zümre krala karşı söz sahibi olabilmek için güç olarak halk i kullandı ihtilalden sonra oluşturulan mecliste para gücünü temsil edenler sağa halk i temsil edenler sola oturdu
gamLı Tarih: 27.01.2009 15:45
_Galiba burayı tetikleyen ben oldum iyide oldu hiç olmazsa kalpte gizli olanlar dile dökülsünde kimin ne amacı var belli olsun gamli kardeş tam 12 den vurdun filistinde müslümanlar öldürülüyor diye gösteri yapanlar kendi seslerini duyurmak için yaptı yoksa aynı şeyi baba ları rusya yaparken niye sesleri çıkmıyordu şimdide ama o müslümanlar terörist diyeceklerinden adım gibi eminim_

evet A_yan kardeş....abd emperyalizmine karşı dik durup rus emperyalizmine ve onların bozuk ideolojilerine karşı sempati besleyen arkadaşların bu tutarsızlıklarını anlatmak istedim...
KaRaKıZ Tarih: 27.01.2009 15:24
türkiye yi şuan sadece pkklılar bölmeye çalışıor sanıyordum bilgilerim eksikmiş:18:
a-yan Tarih: 27.01.2009 15:20
Artık tartışmaya son verseniz iş enaniyete dönmeye başladı yoksa burası toz duman olacak benden söylemesi
Ghost Rose Tarih: 27.01.2009 15:12
Ben neyi savunduğumu çook iyi biliyorum.
Bak hala Türkiye topraklarını bölmekten bahsediyorsun siz nasıl anlıyosunuz bilmiyorumki.
İlknur benim kafamı bozma site falan anlamam saydırırım şimdi sana.Sen daha neyin ne olduğunu bilmiyosun kalkıp bana pkk lı diyosun.Sen kimsin de beni terör örgütü yandaşı gösteriyosun be.
Size laf anlatamıcam artık bu kadarda olmaz ya ben söylemekten bıktım siz ısrarla kendi anladığınız gibi yorumluyosunuz.
KaRaKıZ Tarih: 27.01.2009 14:55
pkk = bölücüler =????
NaZ Tarih: 27.01.2009 14:50
Sen neyi savundugunu bildigine eminmisin? Sen hangi solcunun ayri devlet kurmak istedigini duydun ? Anlayan anladi diyorsunda buradaki herkez senin gerçek amacinin ne oldugunu anladi.

Istedigini düsünüp hayal etmekte özgürsün. Ama Türk topraklari hiç bir sekilde bölünmeyecek veya Türk milleti baska bir devlet kurmayacak.

ALLAH akil fikir versin
Ghost Rose Tarih: 27.01.2009 14:41
Ya Bahar sen ne diyosun ben Türkiye'yi bölmek istiyorum gibi birşey mi dedim.Dediğim gibi anlayan anladı burda hiçbirinize laf anlatmak gibi bir zorunluluğum yok.
Ben başka birşey diyorum siz başka birşey,ayrı tellerden çalıyoruz siz savunduğunuz şeyi savunun benim savunduğumada dil uzatmayın.