Uzun bir aradan sonra Zuhal Olcay'ın, beklenen 7. albümü "Aşk'ın Halleri" Ada Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Tamamı yeni şarkılardan oluşan, toplam 10 şarkının bulunduğu albümünün proje koordinatörlüğünü, şarkıları ile de albüme katkıda bulunan, Zuhal Olcay'ın "yol arkadaşım" dediği Bülent Ortaçgil yaptı.

Müzik dünyasının önemli isimlerinden Gürol Ağırbaş, Baki Duyarlar, Nadir Göktürk, Deniz Bayrak, Hüsnü Arkan, Ercüment Ortaçgil şarkıları ile sanatçının yeni çalışmasında eşlik etti.

Albümün ilk video klibi sözleri Hüsnü Arkan'a, bestesi Deniz Bayrak'a ait olan "Yine Aşk Var" şarkısına çekildi. Barış Denge'nin yönetmenliğinde, Motion-control ve tek plan çekim tekniği kullanılarak gerçekleştirilen video klip 1 gün, post prodüksiyonu 3 hafta sürdü. Türkiye'de az sayıda bulunan 4k çözünürlüklü RED kamera ile çekilen klipte, 15 kişilik bir cast ekibi yer aldı. Zuhal Olcay'ın en az oyunculuk kadar başarılı olduğu yorumculuğu geniş bir müzikal çeşitliliğe sahip olan albümde, kendini fazlasıyla hissettiriyor.

Zuhal Olcay "Aşk'ın Halleri"

Aşkın En Mavi Zamanı
Söz: Bülent Ortaçgil Müzik: Bülent Ortaçgil

Aşk Bana Zor Geliyor
Söz: Bülent Ortaçgil Müzik: Ercüment Ortaçgil

Eski Resimler
Söz: Bülent Ortaçgil Müzik: Ercüment Ortaçgil

Hanfendiler Beyfendiler
Söz: Bülent Ortaçgil Müzik: Ercüment Ortaçgil

Şermin
Söz: Jehan Barbur Müzik: Jehan Barbur – Mehmet Cem Tuncer

Gitme Vakti
Söz: Gürol Ağırbaş Müzik: Baki Duyarlar

Düş-Müş
Söz: Zuhal Olcay Müzik: Gökhan Şeşen

Derinde
Söz: Gürol Ağırbaş Müzik: Gürol Ağırbaş

Halka Açık
Söz: Nadir Göktürk Müzik: Nadir Göktürk

Yine Aşk Var
Söz: Hüsnü Arkan Müzik: Deniz Bayrak

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 398
favori
like
share