Ve Milan Baros evleniyor !.. Çek medyası, Galatasaray'ın golcü futbolcusu Milan Baros'un, İstanbul'da beraber yaşadığı Tereza Frankova ile sezon sonunda evlenmeyi planladığı yazdı..

Milliyet'in haberine göre, Modellik yapan Frankova’nın, Baros’un doğum günü için düşündüğü özel hediye de ülke basınında konu oldu.

Fotoğraflarının yer aldığı 2009 yılı takvimi ile ilgili olarak Frankova, “Her zaman bu tür fotoğraflar çektimeyi istemiştim. Ama bunun için yeni cesaret edebildim. Milan’ın 27. yaşgünü de bunun için itici bir güç oldu” diye konuşurken, Milan Baros’a hediye seçmekte zorlanan Frankova’nın bu takvimi hazırlatarak, “değişik bir hediye” vermeyi düşündüğü belirtildi.

Magazin basını tarafından, “Aşktan çok parayı seviyor” yorumu yapılan 27 yaşındaki Frankova, “Bazı fotoğraflar benim için gerçekten cüretkârdı. Bunları çektirmek hiç de kolay olmadı. Bunu bir amaç uğruna yaptığım ve yanımda işini bilen, profesyonel bir fotoğrafçının olması kendisinin en iyi pozları vermem konusunda bana yardımcı olduğu için şanslıydım” açıklamasını yaptı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3036
favori
like
share
Chuckup Tarih: 07.02.2009 18:24
Baros Gibi oğluda Futbolcu olur Oda Cimbom a gelir
cankucuk17 Tarih: 07.02.2009 16:42
evlensin, karısı acaba saçını yine uzat mı dicek yoksa böyle zaten sevimlisin gocacım mı dicek acıbee...