Türk Silahlı Kuvvetleri’nin 3 üstün feragat ve cesaret madalyası sahibi tek subayı olan emekli Albay Levent Göktaş, Ergenekon davası kapsamında niçin tutuklandı?

Arena”nın bu haftaki konukları, Ergenekon davasının 10. dalga operasyonlarında tutuklanan emekli Albay Avukat Levent Göktaş’a ait hukuk bürosunda çalışan avukatlardan Demet Reçber ile, Levent Göktaşın hem Silahlı Kuvvetlerden arkadaşı, hem de Ergenekon davasında müdafii olan Avukat Serdar Öztürk.

Usta gazeteci Uğur Dündar ve soruşturmacı gazeteci konuğu Nedim Şener soruyor, özellikle kuzey Irak”taki operasyonlarda sergilediği kahramanlıklar nedeniyle Türk Silahlı Kuvvetlerinde bir başka subaya nasip olmayan 3 üstün feragat ve cesaret madalyasına sahip olan Levent Göktaş’ın avukatı Serdar Öztürk ve Demet Reçber anlatıyor…

- Bazı yayın organlarında iddia edildiği gibi, Levent Göktaş, bölücü başı Abdullah Öcalan”ın Kenya’dan getirildiği uçaktaki görevlilerden biri miydi?

- Levent Göktaş, hangi delillere dayanılarak Ergenekon terör örgütü üyesi olmakla suçlandı?

- Levent Göktaş’ın bürosunda bulunan 51 no.lu dvd’nin esrarı neydi?

Çarpıcı sorular, sarsıcı cevaplar Arena’da…


2 Şubat Pazartesi 00:00


Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 666
favori
like
share
cavcav07 Tarih: 19.07.2012 01:11
LEVIS-501 Tarih: 03.02.2009 12:44
Bunların hepsi asparagas, altında hiç bir neden yok ve Türk ordusu bunlara göz yumuyor öyle mi?

Türk ordusu ile ergenekon sahtekarlarını aynı kefeye koyanları kınıyorum.

Ayrıca bu ordu sadece belli bir kesimin ordusu değildir. Küçük düşürülmeyi hakeden alçaklar varsa bizde avukatlarıyla birlikte yüzlerine tükürmeye hazırız.
FreddyKrueger Tarih: 02.02.2009 20:44
[COLOR="#c0ccf4"]Niçin TutukLandı(Lar) ?

Çünkü Amaç aSkerLeri ve aSkeriyeyi Küçük Dü$ürmek, Bu Kurumu ZedeLemek... HaLka "aLın I$te Sizin Çok Güvendiqiniz aSkerLer NeLer Çeviriyor" Diyerek YaLan SöyLemek...

MerakLa BekLeyeCeqim Uqur Abinin Harika Proqramını...