AVS Video Converter v.6

Avs Video Converter, vidolarınızın dönüştürme, düzenleme, kesme ve aklınıza gelen daha birçok video işlemini hızlı ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz, sınıfında lider olmaya aday özellikleri ile size videolarınızı da izleme imkanı veren video uygulamasıdır.

En popüler video formatlarını desteklediğinden dönüştürmede sıkıntı yaşamazsınız.

Videolarınızı istediğiniz formata dönüştürebilir, dosya formatları arasında dönüşüm yapabilir hatta videolarınızı mobile telefon ve taşınabilir aygıtlarınızın desteklediği formatlara görüntü kalitesinden ödün vermeden dönüştürerek video izleme keyfini cebinizden yaşayabilirsiniz.

Kolay kullanımlı olması, hızlı ve pratik işlem yapabilmesi sayesinde kullanımında zorlanmaz istediğiniz işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Dönüşüm yapabileceğiniz dosya formatları; AVI (DivX, XviD, etc.), DV AVI, MP4 (inc. Sony PSP and Apple iPod), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), SWF, DVD, VOB, VRO,MPG, MPEG 1,2,4, DAT, VCD, SVCD, ASF, MJPEG, H.263, H.264, Real Video (RM, RMVB), DVR-MS, MKV, OGM, FLV.

Ekran Görüntüleri


YUKLE


Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3897
favori
like
share
apocan4779 Tarih: 04.02.2010 11:28
arkadaşlar ben flaşdisketi videolarımı hiremco x3 teki dijital uydu alıcım da seyretmek istiyorum bildiğim kadarıyla videolar dvr formatı olması lazım videolarımı dvr formatına nasıl çevirecem.? bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
septenus Tarih: 27.01.2010 13:18
flv dosyalarını nasıl dvr dosyasına çevirebılırım
bedir45 Tarih: 05.09.2009 01:42
slm arkadaşım yukarıdaki proğramla uydudan kaydettiğim dizileri dvr uzantılı dosyayı vcd de izlemek için ne yapmam gerekir anlata bilirmisin bilgi verirsen sevinirim