"Milan'da kalmak istiyorum"
Ünlü İngiliz futbolcu David Beckham, gönlünün AC Milan´da kalmaktan yana olduğunu söyledi...

Halen kiralık olarak AC Milan’da top koşturan İngiliz yıldız Los Angeles Galaxy’ye dönmek istemediğini ilk kez açıkça belirterek, "Milan’da kalmak istiyorum. Bu konuda uzlaşı sağlamak artık Milan ve Los Angeles Galaxy’nin işidir. Umarım kulüpler anlaşır" dedi.

Beckham, AC Milan’ın Glasgow Rangers ile oynadığı dostluk maçı sonrasında, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Burada son derece mutluyum. Son yıllarda hiç bu denli mutlu olmamıştım. Dünya Kupası’nda oynama şansı elde etmek istiyorum. Milan’da kalırsam, şansımın daha yüksek olacağını düşünüyorum" diye konuştu.

Beckham’ın transferine ilişkin iki kulüp arasındaki ilk temasların da başladığı öğrenildi. İtalyan basınındaki haberlerde, Los Angeles Galaxy yetkililerinin, pazarlık masasına oturmak için bugün Milano’ya gelmelerinin güçlü bir olasılık olduğu da kaydedildi.


"BECKHAM'I ALMA ARZUSUNDAYIZ"AC Milan Asbaşkanı Adriano Galliani de İngiliz yıldızı Kırmızı-siyahlı kulübün asli oyuncuları arasına dahil etme arzusunda olduklarını belirterek, "Beckham’ın avukatları Los Angeles Galaxy ile konuşuyorlar. Pazarlık etmeye niyetliyseler, biz büyük bir memnuniyetle masaya oturmaya hazırız. Şu an için ne iyimseriz, ne de kötümser. Biz, Beckham’ı alma arzusundayız. Bu sezon sonuna kadar kiralama suretiyle de olabilir, nihai olarak kadroya dahil etme suretiyle de olabilir. Beckham’ın gitmek durumunda kalması, başta ben olmak üzere herkesi üzecektir" dedi.

Galliani, "Ama şu an itibarıyla pazarlıklar henüz başlamış değil. Henüz bir teklif de sunmuş değiliz" diye konuştu. İtalyan spor gazeteleri, oyuncunun da tercihini kırmızı-siyahlılardan yana koymasının ardından, AC Milan’ın Los Angeles Galaxy ile transfer pazarlığını makul bir çözümle sonuçlandırmayı hedeflediğine dikkati çekiyor.

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 272
favori
like
share