Kanal D Kanalında yayinlanicak olan "Kocam Size Emanet" yarışması yakında başlıyor.
Yarışma çılgınlığı son sürat devam ediyor
yemek ve gelin programından sonra sırada kocasından memnun olmayan bayanları ilgilendiren bir yarışma başlıyor.
Kocasının dış görünüşü ve davranışlarından memnun olmayan 30 yaş üzeri çiftler yarışacak.
Erkekler sofra adabı,giyim kuşam ve görünüş lerinde ki değişiklikleri düzelterek yarışacaklar.
Yarışma Kanal d de yakında başlayacak.
Eğlenceli bir ortamda haftanın 5 günü yarışmacılar bir villada yaşayacak

Trend Team Ajansı web sitesinde, ” Kocam Size Emanet ” isimli yarışma programına yarışmacı olarak, 30 yaş ve üstü evli çiftler aradığını belirtmektedirler. İlgilenen çiftler, en son 01 Şubat 2009 tarihine kadar şahsen başvuru yapmalara gerektiği belirtiliyor.


Yarışma çom yakında başlıyor.
Katılmak için ;

[url]http://www.kocamsizeemanet.net/[/url]

[url]http://www.kanald.com.tr/KocamSizeEmanet[/url]

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1956
favori
like
share
Şayeste Tarih: 04.06.2009 10:51
“Kocam Size Emanet” 1. Bölüm Yarışmacı Profilleri


Tarkan – Esra Köksal
Tarkan Köksal 37, eşi Esra Hanım ise 30. Tarkan, Esra çifti sekiz yıllık evliler. Toprak adında 3,5 yaşında bir erkek çocukları var. Tarkan Bey işletmeci, eşi Esra hanım da özel bir firmanın ihracat müdürü. Beylikdüzü’nde yaşıyorlar.


Armağan – Derya Yazıcı
Armağan ve Derya Deveci yarışmanın en genç çifti. Armağan Bey 24, Derya Hanım ise 29 yaşında. Sekiz aylık evliler. Derya Hanım yedi aylık hamile. Bir kız çocuğu bekliyorlar. Armağan Bey modellik yapıyor. Derya Hanım ise bir firmanın halkla ilişkiler bölümünde çalışıyor. Eyüp’te yaşıyorlar.Durak – Burcu Deveci
Durak Deveci 33, eşi Burcu Hanım 23 yaşında. Altı yıllık evliler. Durak Bey ve Burcu Hanım’ın iki çocukları var. Durak Bey pazarlamacılık yapıyor. Burcu Hanım ise özel sektörde, halkla ilişkiler görevlisi olarak çalışıyor. Ümraniye’de yaşıyorlar.


Mehmet – Nuray Meşe
Mehmet Meşe 35, eşi Nuray Hanım ise 28 yaşında. Mehmet, Nuray Meşe çifti yedi yıllık evliler. Evliliklerinden bir erkek çocukları var. Mehmet Bey direksiyon hocası, Nuray Hanım ise ev hanımı. Sarıyer’de yaşıyorlar.Ali – Çiğdem Erzurumlu
Ali Erzurumlu kırk iki, eşi Çiğdem Hanım ise kırk yaşında . On sekiz yıllık evliler. Ali bey ve Çiğdem hanımın on dört yaşında Beste ve dokuz yaşında Buse adında iki kız çocukları var. Ali bey optik toptancısı eşi Çiğdem hanım ise ev hanımı. Okmeydanı’’nda yaşıyorlar.
Cuma akşamı final heyecanı var
Kanal D’nin yeni yarışma programı “Kocam Size Emanet”te Cuma akşamı ilk final heyecanı yaşanıyor.
Büyük ödülü kim kazanacak?
İlk bölümün yarışmacıları; Tarkan Köksal, Armağan Yazıcı, Durak Deveci, Mehmet Meşe ve Ali Erzurumlu’dan birisi, bu akşamki final bölümünde açıklanacak sonuçlardan sonra yarışmanın birincisi ve 10 bin TL’lik büyük ödülün de sahibi olacak.


”Kocam Size Emanet’in Hocaları


(Soldan Sağa)Giyim Kuşam Dersi Hocası Ferruh Karakaşlı, Dans Dersi Hocası Arzum Gültekin,Görgü ve Davranış Dersi Hocası Deniz Adanalı ve Spor Dersi Hocası Güngör Erünsal

Görgü ve Davranış Bilgisi
Görgü ve Davranış bilgisi hocası Deniz Adanalı… Ülkemizin en önemli halka ilişkiler uzmanlarından biri olan Deniz Hanım, Ankara Radyosu Program yapımcılığı ve Sunuculuğu, İstanbul İsveç Konsolosluğu Basın Danışmanlığı yapmış, Mozart, Bach, Caz Günleri Organizasyonları gibi birçok ulusal ve uluslar arası etkinlikte görevler almış önemli bir iletişimci. Şu an danışmanlık Şirketinde de çalışmalarını sürdürüyor.

Spor Dersi
Spor derslerinin hocası Güngör Erünsal. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan Güngör Bey otuz yedi yaşında. On üç yıldır spor hocalığı ve dersleri veriyor. Güngör Bey ayrıca özel ders veriyor ve spor salonu işletmeciliği de yapıyor.

Dans Dersi
Dans derslerinin hocalığını yapan Arzum Gültekin 1978 Almanya, Köln doğumlu. Henüz dört yaşındayken Almanya’da Vera Berchin Dans Okuluna girmiş. Klasik bale, modern dans, uluslararası halk dansları eğitimi almış Arzum Gültekin bu derslerin hocalığını da yapmakta. Arzum hanım şu an Bil Sanat Akademisi'nde dans eğitmenliği yapıyor.

Giyim Kuşam Dersi
Giyim kuşam dersi hocası Ferruh Karakaşlı… 1957 İstanbul doğumlu olan Ferruh Karakışlı, ODTÜ Sosyal Bilimler Fakültesi mezunu... 1989 ve 1993 yılları arası İngiliz ve Amerikan hazır giyim firmalarının Orta Avrupa’da temsili ve pazarlamasını yürüten Karakaşlı, ayrıca Avusturya’da bir erkek giyim mağazası da kurdu. Ayrıca Ferruh Karakaşlı uzun yıllardan beri, sanat, siyaset, spor dünyasından birçok ünlü isme giyim danışmanlığı da yapıyor...

Programda ayrıca, ’Medikal Estetik Hekimi Dr. Seran Göçer, Diyetisyen olarak, Yasemin Sungur da, Aile Koçu ve Bireysel Gelişim Danışmanı olarak yarışmacılara yardımcı olacaklar.

Kocanızın beğenmediğiniz tüm yanlarını bize söylüyorsunuz. Biz de onu yeniden seveceğiniz bir hale getirmek için bir kamp programına sokuyoruz. Eşleriniz bu kamp programı süresince sizden uzakta kalacak. Kamp programındaki başarıları sayesinde puan kazanınca ve sizin istediğiniz gibi bir koca olmaya başlayınca size kavuşacak.

Siz de kocanızı evlendiğiniz günkü gibi görmek istiyorsanız kocanızı bize emanet edin.
bihter380 Tarih: 28.05.2009 11:45
:::::::::))))
Şayeste Tarih: 19.05.2009 11:24
Yarışmadan ses yoktu ne zamandır ama tanıtımlar yeniden dönmeye başladı..
Yakında başlıyormuş..
Hazır ol Türkiye.. Yeni bir saçmalıkla karşıkarşıyasın :72:
CiCeGiM Tarih: 29.04.2009 17:33
komedii
SuRMeLi Tarih: 10.02.2009 07:58
:160: saçmalik ki ne saçmalik
bugulu-gözler Tarih: 10.02.2009 07:56
ne günlere kaldik bu yarismadami cikti yakinda es degistirme yarismasinida yaparlar
saka degil gercekten almanyada böyle bir yarisma var
mesela bir bayan /es yada sevgili) dier eve gidiyor diger evdekide bu bayanin evinde kaliyor 10 gün sanirim anneler degisiyor.
daha sonra güya erkek esinin degerini cocuklarda annelerinin degerini anliyorlar
yakinda tr dede böyle bir yarisma yapilirsa sasmam yurt disinda ne kadar yarisma var bizler geri kalmadik
sevdalım Tarih: 09.02.2009 13:07
ilginç izleyelim görelim bakalım ,bu sefer nasıl bir saçmalık sinsilesiyle karşılacağız
KaRaKıZ Tarih: 09.02.2009 10:29
saçmalık:16:
Sylar Tarih: 09.02.2009 09:59
Olmaz böyle şey.. Kimi kime emanet ediyorsunuz yahuu..
Eski Türk filmlerinde bayanlar olurdu böyle dersler alanlar.