LG Electronics smartphone ürün serisinin yeni üyesi LG GM730 akıllı cep telefonunu duyurdu. LG GM730 cep telefonu gelişmiş akıllı telefon uygulamalarını kolay kullanılır hale getiriyor. Windows Mobile işletim sisteminin yeni versiyonunu kullanan yeni LG GM730 smartphone cep telefonunda LG'nin gelişmiş 3D S-Class Kullanıcı Arayüzü bulunuyor. LG GM730 cep telefonu Barselona'daki Mobile World Congress 2009 etkinliğinde de sergilendi. LG Electronics, smartphone kullanıcılarının cihazlarına karşı kurnaz davranmak zorunda olmadıklarını ifade ederek akıllı cep telefonu pazarında ileri doğru bir adım atıyor.LG GM730 modeli LG'nin kullanıcı dostu smartphone ürün serisinin en yeni üyesi. LG, kısa bir süre önce, Windows Mobile işletim sisteminin yeni versiyonunu cep telefonunda kullanan ilk üretici firma olma konusunda Microsoft ile özel bir sözleşme imzaladı. LG GM730 akıllı cep telefonunda Windows Mobile işletim sisteminin yanında LG'nin dinamik, direkt ve sezgisel kullanıma olanak tanıyan S-Class kullanıcı arayüzü de bulunuyor.

"Windows Mobile ve yeni 3D S-Class Kullanıcı Arayüzü kombinasyonu LG GM730 cep telefonunun bugüne kadar üretilmiş en fonksiyonel ve kullanımı en kolay smartphone modeli olmasını sağlıyor," diyen LG Mobile CEO ve Başkanı Dr Skott Ahn görüşlerini şöyle ifade etti: "Bu yeni cep telefonu modelimiz bizim için bir sıçrama tahtası görevi görecek. Bu sene içerisinde yeni LG smartphone modelleri de tanıtacağız; duyuracağımız yeni modellerin çoğu bu formülün aynısına sahip olacak."LG'nin 3D küp şablonunda yapılandırılan S-Class Kullanıcı Arayüzü dört farklı ve kişiselleştirilebilir ana ekran kullanımına olanak tanıyor. GM-730 cep telefonuna yapılacak basit bir parmak hareketi bu üç boyutlu küpü anında döndürerek bir sonraki farklı yüzünü ekrana getiriyor. S-Class Kullanıcı Arayüzü iç içe geçmiş menü yapısını mümkün olduğunca ortadan kaldırarak fonksiyon ve uygulamalara daha dolaysız bir erişim sağlıyor. E-posta hesabı kurulumları sadeleştirilerek tek bir tık ile yapılmaları sağlanmış. Telefonda bulunan Internet Explorer 6.0 web kullanımını genişletiyor.

LG GM730 cep telefonunda ince, pürüzsüz profili ve düz, şık ve yuvarlak kenarlarıyla LG'nin imzasını yansıtıyor. Sadece 11.9 mm inceliğindeki GM-730 seyahat halinde kullanım için ideal bir ürün. Küçük boyutlarına rağmen LG GM730 akıllı cep telefonu temel verimlilik yazılımlarının tümünün kullanımına olanak tanıyor.


Detaylı teknik özellikleri yakında açıklanacak olan LG GM730 smartphone akıllı cep telefonunun 2009 yılının ilk yarısı içerisinde satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 668
favori
like
share