Tam ayrılma sahnesinde denk gelmiştim İbrahim Tatlıses' i kınıyorum, Yıldız Tilbe'yi etrafınki yalakalarla karıştırdı. Yıldız Tilbe besteleri ve sesi ile bir yerlere gelmiştir. İbrahim Tatlıses ise bana göre halen geçmişin meyvelerini topluyor ve günün birinde o meyveler bittiğinde etafında her daim küçülttüğü yalakalar acaba onu pofpoflamaya devam edecekler mi...

Tatlıses'le kavga eden Yıldız Tilbe, programı terketti.

İbo Şov'da canlı yayında ortalık karıştı. Programa konuk olan Yıldız Tilbe ile İbrahim Tatlıses birbirine girdi. Herşey, Yıldız Tilbe'nin "Kandıramazsın Beni" parçasını söylerken İbrahim Tatlıses'in şarkıyı yarıda kesmesiyle başladı.

Yıldız Tilbe şarkısını tamamladıktan sonra reklama gidildi.

Reklamların ardından Tatlıses, konuşmaya başladı. Tatlıses, Yıldız Tilbe'nin kendisine saygısızlık yaptığını söyledi.

Yıldız Tilbe'nin geçmişte dayak yediğini ve kendisinden yardım istediğini iddia eden Tatlıses "Seni pez....nklerin elinden kurtardım" deyince Yıldız Tilbe dayanamadı ve "Beni kimse pez.....nklerden filan kurtarmadı. Ayrıca sizden yardım istediysem bunu niye burada söylüyorsunuz, çok ayıp ediyorsunuz" dedi.

Tartışma bu şekilde karşılıklı sözlerle uzayıp giderken, yayına rapçi Ceza'nın katıldığı İbo Show'dan görüntüler verildi.

Bir süre sonra tekrar yayına geçildi. Yıldız Tilbe ayağa kalktı, İbrahim Tatlıses'i alkışlayarak programı terketti. Tilbe'yle birlikte stüdyodaki izleyicilerin bir kısmı da programdan ayrıldı.

Tilbe'nin ayrılmasının ardından İbo ise, "Ne zaman yayına çıksa, şunu yapmam, bunu söylemem, şunu sorma, bunu anlatma diye talepte bulunuyor. Lanet olsun kardeşim. Gelmezsen gelme. Şarkını da istemiyorum seni de" diye konuştu.

Ardından orkestra ekibine dönen Tatlıses, "Bundan sonra da Yıldız Tilbe şarkısı çalmayacak burada. Eğer bir daha şarkısını söylersem haysiyetsiz ve onursuzum. Çünkü bu canavarı ben yarattım. Bitmek üzereydi, ben yeniden gündeme getirdim. Hadi güle güle. Benden uzak ol istersen Mısır'a sultan ol. Öleceğimi de bilsem bir daha onun şarkısı burada çalmayacak" dedi.


Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1904
favori
like
share
TÜRKOĞLU Tarih: 27.02.2009 20:33
kronun teki ne olacak işte .. Konuşurken ne konuştuğunu kendi biliyormu acaba?
Rüya Tarih: 27.02.2009 20:22
[COLOR="PaleTurquoise"]Ben normalde İbrahim Tatlıses'in programlarını izlemem zaman zaman sarkılarını dinlerim ama pekte haz ettigim bir kisilik degil. Yıldız Tilbe'nin programa konuk oldugu günde tam Tilbe sarkı söyluyordu program sonlarına dogru sırf onun ıcın ızlemeye karar vermistimki kıyametler koptu.
Adam net 10 dakıka hakaret etti. Birkac dakıka gercekten anlamakta zorlandım kurgumu diye ama ibo konustukca Yıldız'ın gözleri doldu ve rengi degisti.Tek kelimeyle inanamadım soke oldum.Milyonlarca insanın izledigi bir programda adam mıkrofonu eline almıs davetli olan sanatcıya agzına gelenı söyluyor ve kufur hakaret ne ararsanız söylüyor...
Dedimki kendi kendime iste bu kadar adamsın İbrahim Tatlıses.Adam kendini nerdeyse ilah sanıyor tövbe hasa. Nedir bu büyüklenme duygusu kimsin be adam..
Yanı su anda konuyu okuyunca ana tekar döndüm ve inanılmaz tepkiliyim iboya.
Zaten sevmiyordum simdi nefret ediyorum ve protesto amaclı sarkılarınıda bilgisayarımdan sildim.
Tabi benim birseysel tepkim hicbirseyi degistirmez. Aslında kampanya filan yapmak lazım İbo'ya hayır kampanyası.
ChE Tarih: 27.02.2009 19:50
allahın dağlısına imparator derlerse o imparatorun ağzından böyle pislik yağar.
haklı yada haksız ağzı çok bozuk bir şahıs
a-yan Tarih: 27.02.2009 19:46
Şimdi tamam da kim haklı kim haksız? Belli değil
Nerqish Tarih: 26.02.2009 22:44
[COLOR="SlateGray"]Zamaninda agzi acliktan kokan insaat koselerinde basbas kendine gore bagiran bir insan!
Sesi guzel bazi sarkilarida guzel ama tam bir ukala neoldum delisi olmus biri hareketlerini bende hic sevmiyorum kendini ne saniyor Turkiyenin krali sanki.
Birakin show yapmayi konusmadan anladigi yok rasgele konusuyor ve benim konustugum dogru baskasininki yanlis havasina giriyor.
Yildiz Tilbenin kac sarkisini okudu onun elinden tuttuysa kadinda seste var bestede var bosa adam olsa zaten Ibrahim beyler onu biyerlere getirmezdi terketmekle iyi yapmis keske hic cikmasaydi belkide reytingim kayboluyor diye korkudan bu yolu secti.
NaZaR Tarih: 26.02.2009 13:57
Bu İbrahim Tatlisese program yaptiranlarda kabahat iki kelimeyi bir araya bile getiremeyen bir adam nasil oluyorda tv karsindaki insanlarla alay eder gibi program yapiyor anlamis degilim .
Ben diyorumki sevgili ibrahim tatlises lutfen sen sadece sarki söyle birakta sunuculugu showmanligi ustalari yapsin
CiCeGiM Tarih: 26.02.2009 13:54
Ibo show bitiyor diye duydum??
CiCeGiM Tarih: 24.02.2009 17:17
Pi$man Olmu$ gibi Ibo beyy:160:

afferin Yildiizz
FreddyKrueger Tarih: 24.02.2009 17:07
[COLOR="#c0ccf4"]aLakaLı KonuLar BirLe$tiriLdi...