ARKADASLAR BILIYORSUNUZ BIZIM DINIMIZDE YANI ISLAMDA MUCIZELERIN OLMASINA RAGMEN BAZI INSANLARIN GENELIKLEDE GAYRI MÜSLIMLERIN BIZIM DINIMIZI YALANLAMALARI COK AGIRIMA GIDIYOR!MESELA AVUCLARIMIZI BIRLESTIRDIGIMIZDE 99 YAZDIGINI BILE BILE BENIM ALMAN ÖGRETMENIM BEN INANMIYORUM ALLAHIN 99 ADI OLDUGUNA COK SACMA(HASA) DEMISTI BENDE ÖGRETMENIME ONA BAKARSANIZ BENDE ISANIN ALLAHÜ TEALANIN OGLU OLDUGUNA INANMIYORUM DEDIM VE KADINA KURANI KERIMIN ICINDEKI IHLAS SÜRESINI GÖSTERDIM IHLAS SÜRESINDE "LEMYELIT VELEM YULET" YANI ALLAH DOGMAMISTIR VE DOGURAMAZDA=GOTT WURDE NICHT GEBOREN UND KANN AUCH NICHT GEBÄREN GÖSTERDIM KADIN HALA SACMA SAPAN SEYLER ANLATIYORDU AKLI SIRA BENI GAYRI MÜSLIM YAPACAK OKADAR KIZIYORUMKI BÖYLE INSANLARA SIZ NE DÜSÜNÜYORSUNUZ BU KONUDA?

SAYGILARIMLA

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1567
favori
like
share
matrakSsS Tarih: 21.05.2007 12:15
Allah razı olsun
siyamed Tarih: 25.03.2005 13:39
Canim Kardeslerim Hiristiyanlarin kendi iclerinde zaten catisma var katolikler Hz.Isanin hasa Allahin oglu oldugunu savunurken Yahovanin sahitleriyle protestanlar bunu kabul etmiyor, buda hiristiyanligin ne kadar deyisimlere maruz kaldigini gösterir. Halbuki bizim dinimizde her sey Kurani kerimde yazilip Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) hadisleriylelede aciklanmistir.
colaturka Tarih: 25.03.2005 13:15
Tabiki kurtjara haklisin orada ama insanin biraz durup düsünmesi gerekir degil mi! Allah akil fikir vermis! Ben bazi kisilerle din konusunda konustugum zaman onlara kendi dinleri hakkinda bir takim sorular soruyorum ve sorulara cevap veremiyorlar! Ama bunlardan bir tanesi dinlerin bazi noktalari celiskili oldugunu bana söyledi!
kurtjara Tarih: 25.03.2005 08:40
Her toplumun din ve düşünce farkının ayrı ayrı olduğunu bilmek lazım keza bir alman vatandaşının bizim kitabımızdaki hadis ve ayetlere katılması beklenemez, çünkü onunda kendine göre bir inançı var onada ayrı bir din ve kitap gönderilmiş. Onun düşünceleri bize saçma sapan geldiği gibi bizimde düşüncelerimiz onlara saçma sapan gelecektir.
MaRaBoGLu61 Tarih: 25.03.2005 07:24
dinimizi baltalamak icin ellerinden geleni yapacaklardir tabiki mücadele etmek durumundayiz gerci onlar okadar sabit fikirlilerki baygi ugrasmak gerekiyor sen birazcik olsun der vermeye calismissin
colaturka Tarih: 25.03.2005 02:43
Evet sana tamamen katiliyorum! Gercekten cok güzel bir misal getirmissin!
colaturka Tarih: 24.03.2005 20:19
önerin icin sagol kardes, ama o nedir? Ben nedense son zamanlarda kurallar bölümüne falan giris yapamiyorum. O yüzdende kural 5 bakamiyorum!
Lord Black Tarih: 24.03.2005 19:40
Caps Lock ' u kapa kardeş..

[URL=http://main-board.prag118.server4you.de/wbb2/rules.php]KURAL - 5
colaturka Tarih: 24.03.2005 17:46
MESELA SADECE
ALLAHÜ TEALANIN ISMININ ELIFLE YAZILMASINA RAGMEN A DIYE OKUNMASININ NEDENININ ELLEH DEDIGINDE DAHA ZAYIF BIRSEY DÜSÜNDÜGÜNDE
AMA ALLAH DEDIGINDE GÜCLÜ SADECE TEK KARSI KONULMAZ BIRSEY OLDUGUNU DÜSÜNMEK BILE BIR MUCIZE BENCE!
YADA KAR YAGDIGI ZAMAN KAR TANELERININ BIRBIRLERINE CARPMADAN FIRTINA OLSA BILE ASLA CARPMADAN YERE DÜSDÜGÜNÜ GÖRMEK BILE BIR MUCIZE SAYILIR DEGILMI!
YADA NEFES ALIP VERILDIGI ZAMAN ALLAHÜ TEALANIN HU ISMINI HIC FARKETMEDEN SÖYLEYIP ZIKRETMEMIZ VE SÖYLEMEDEN YASAYAMAMIZ(NEFES ALMADAN YASAYAMAZ HIC BIR YARATIK)BIR MUCIZE!
HERSEYI DÜSÜNE BILIYORUZ AMA ALLAHÜ TEALANIN SIFATINI DÜSÜNEMEMEK BILE BIR MUCIZE BENCE YANI!
BÖYLE SEYLERI DÜSÜNDÜGÜM ZAMAN MÜSLÜMAN OLDUGUM ICIN KENDIMLE VE MÜSLÜMAN KARDESLERIMLE GURUR DUYORUM CÜNKÜ BIZIM DINIMIZDE HERSEYIN MANTIKLI BIR ACIKLAMASI VAR!
SAYGILAR