Dijital dünyanın önde gelen iş etkinliği

Ev ve çalışma ortamları için dijital BT ve telekomünikasyon çözümlerini sergileyen dünyanın en büyük ticaret fuarı CeBIT, sanayi, toptan/perakende sektörü, el sanatları, bankalar, hizmet sektörü, devlet kurumları ve bilim alanları ile teknoloji tutkunu tüm kullanıcıları hedef alıyor.

CeBIT, mevcut endüstri eğilimleri üzerine bilgi paylaşımı, kişilerle tanışarak iş ağı oluşturma ve ürün tanıtımı için uluslararası bir platform sunuyor. Hannover’da gerçekleştirilen CeBIT fuarı 1986 baharından beri Deutsche Messe AG tarafından düzenlenmeye devam ediyor.

Son bir kaç yıldır CeBIT yalnızca teknoloji ve ürünlere değil, somut uygulamalar için tam çözümlere de yoğunlaşıyor. Bu yaklaşım ziyaretçiler ve benzer fuar katılımcıları arasında son derece popüler olmayı sürdürüyor.

Fuar hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.cebit.com adresinden erişebilirsiniz.CeBIT 2008'in Değerlendirilmesi

CeBIT fuarının relansmanı başarılı oldu: Yeni CeBIT formatı ziyaretçi ve aynı şekilde fuar katılımcıları tarafından heyecanla karşılanarak her açıdan başarıya ulaştı.

77 ülkeden 5,845 fuar katılımcısı kabarık sipariş listeleriyle Hannover’dan ayrıldıklarını bildirdi. Yeni organizasyonun kısa sürmesine rağmen (daha önce yedi gün süren fuar altı güne inmiştir), katılım önceki yıla oranla yüzde üç artarak 495,000’e ulaştı.

Her beş katılımcıdan birini yurtdışından gelen ziyaretçiler oluşturdu–artışta büyük ölçüde payı olan Amerika’dan gelen ziyaretçilerle birlikte bu sayı toplamda 100,000’i geçti.

Kaynak:cebitbilisim.com

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 446
favori
like
share
keto_41 Tarih: 09.03.2009 10:55
Cumartesi Ordaydim Gez Gez Bitiremedik Valla...
everekli38 Tarih: 24.02.2009 11:58
Nasipse LEVIS usta her sene gittiğim bu senede gideceğim...
Verimli faydalı bir fuar bence....

CeBIT Bilişim Eurasia 7 – 11 Ekim 2009
İstanbul, Türkiye