H TC amiral gemisi niteliğindeki yeni modeli HTC Touch Pro2 smartphone cep telefonunu duyurdu. Yenilikçi sade yapı ve benzersiz tasarım çizgileri ile sezgisel kullanıcı arayüzünü bir arada sunan yeni HTC akıllı cep telefonu modeli iletişimle mobil internet deneyimini kişiselleştiren fonksiyon, biçim ve en son teknoloji dengesini sağlıyor. HTC CEO'su ve Başkanı Peter Chou'nun görüşleri şöyle: "HTC Touch Pro2 akıllı cep telefonu çevremizdeki insanlarla sesli, yazılı veya e-posta biçimindeki iletişim yöntemimizi basitleştiren bir mobil iletişim deneyimi sunuyor. HTC olarak en son ve güncel özel yapıları, insanların yaşamını, iş dünyasını ve iletişim yöntemlerini geliştiren geniş bir cep telefonu ürün yelpazesinde sunuyoruz."HTC Touch Pro2 akıllı cep telefonunda HTC'nin en son TouchFLO 3D arayüzü kullanılmış. TouchFLO 3D arayüzü, tüm Windows uygulamalarında ve menülerde daha tutarlı bir yapı sağlamak için kişiselleştirilmiş bir Windows Mobile 6.1 işletim sistemine daha derinlemesine entegre edilmiş. Navigasyon işlemlerini daha kolay ve daha sezgisel hale getirmeye odaklanmış olan TouchFLO 3D üst seviye kullanıcı arayüzüne kişilere hızlı erişim, mesajlaşma, e-posta, fotoğraflar, müzik ve hava durumu gibi konularda önemli bilgiler getiriyor. Bu geliştirilmiş Windows Mobile sistem entegrasyonunun bir parçası olarak dokunmaya odaklı bölgeler genişletilerek telefon sahiplerinin parmaklarıyla daha rahat bir kullanım elde etmeleri sağlanmış.HTC firması HTC Touch Pro 2 smartphone cep telefonu ile sesli, yazılı veya e-posta yönteminden bağımsız olarak kişisel görüşme geçmişini gösteren tek kişi irtibatı açısıyla yeni kullanıcıları daha çok merkeze alan bir yaklaşım sergiliyor. Bu geçmiş, bir telefon görüşmesi esnasında telefon rehberi veya gelen arama ekranından görülebiliyor ve en son iletişimler her zaman el altında bulunabiliyor.

Mobil interneti daha kolay ve daha keyifli hale getirme vaadini sürdüren HTC Touch Pro2 akıllı cep telefonu HTC'nin Push Internet teknolojisine sahip. HTC Push Internet teknolojisi web sayfalarının cep telefonlarında yavaş inmesi ve görüntülenmesi durumunu iyileştiriyor. Kullanıcılar sevdikleri web sitelerini önceden seçerek daha sonra gerek duyduklarında bu sayfalara anında ulaşabiliyorlar.İş dünyasının profesyonellerine yönelik olarak tasarlanan HTC Touch Pro2 akıllı cep telefonu kendine özgü benzersiz bir stil ve güç üzerine yapılandırılırken aynı zamanda bir cep telefonunda mevcut ne güçlü üretkenliği sağlıyor. Touch Pro2 smartphone 3.6 inç büyüklüğünde geniş format VGA ekrana ve kullanıcı dostu QWERTY klavyeye sahip.

Yeni HTC Touch Pro2 smartphone akıllı cep telefonu yaz mevsiminin başlarından itibaren belli başlı piyasalarda satışa sunulacak.

Etiketler:
Beğeniler: 4
Favoriler: 1
İzlenmeler: 559
favori
like
share
keto_41 Tarih: 03.03.2009 12:33
Harika bi telefon...Tesekkur Ederim...