Sony-Ericsson AB900 Bluetooth araç hoparlörü ile aracınızı bir kablosuz iletişim ortamına çevirin. Sony Ericsson Bluetooth Araç Hoparlörü en sevdiğiniz şarkıları sesli dinlemeye olanak tanıdığı gibi arabanızı güvenle kullanırken telefon görüşmeleri yapmanızı da sağlıyor. Sony Ericsson AB900 Araç Hoparlörü cep telefonunuzdaki mevcut şarkıları hoparlöre aktararak ve araç ses sisteminden sesli şekilde dinleme olanağı sunuyor. Hoparlörün Radyo dinlemek istediğinizde ise RDS özelliği sayesinde en sevdiğini radyo kanallarını aramak için zaman harcamak zorunda kalmıyorsunuz.Sony-Ericsson AB-900 araç hoparlörü telefon görüşmelerini kolaylaştıran ekranı, en çok aranan beş numaraya hızlı erişimi ve tek bir butona basarak sesli mesaj özelliği ile güvenli şekilde araç kullanmanızı ve sadece yola odaklanmanızı sağlıyor. Sony-Ericsson'un AB900 Bluetooth araç hoparlörü sayesinde telefonla elsiz görüşme daha önce olmadığı kadar kolay hale geliyor. Sistem, kullanıcı müzik dinlerken herhangi bir arama geldiğinde müziğe hemen ara vererek görüşme sona erdikten sonra tekrar kaldığı yerden devam edilmesini sağlıyor. Sony Ericsson AB-900 kablosuz araç hoparlör sistemi 26 saat konuşma süresi ve 40 beklemem süresi ile kullanıcılara uzun süre sorunsuz bir kullanım sunuyor.


"Tüm dünyada otomobil kullanırken araç kullanma yasağının giderek yaygınlaşması ile Sony Ericsson olarak kurulumu kolay araç hoparlör sistemleri üreterek kullanıcıların araç kullanırken ve konuşurken eksiksiz bir araç içi deneyim yaşamalarını sağladık," diyen Sony Ericsson Aksesuar Departmanı Başkanı Jacob Sten sözlerine şöyle devam etti: "Sony Ericsson AB-900 Bluetooth araç hoparlörü sık sık araçla seyahat eden ve yol kendilerini nereye götürürse götürsün, güven için telefon görüşmesi yaparak veya müzik dinleyerek geçirdikleri süreyi değerlendirmek isteyen kullanıcılara yönelik mükemmel bir ürün."


Sony Ericsson kablosuz hoparlör sistemi
Sony-Ericsson AB900 Bluetooth kablosuz araç hoparlör sistemi hiçbir kurulum gerektirmeden nereye giderseniz gidin sürekli temas halinde kalmanızı sağlıyor. Araçlar arasında kolaylıkla yer değiştirebilen AB-900 kablosuz hoparlör ofiste konferans ve elsiz telefon görüşmelerinde de kullanılabiliyor. Sony Ericsson'ın Bluetooth konusundaki uzmanlığının bir yansıması olan kablosuz araç aksesuarları kullanıcıların gereksinimlerinden ödün vermeden güvenli şekilde araç kullanmalarını sağlıyor.

Beğeniler: 2
Favoriler: 2
İzlenmeler: 501
favori
like
share