Samsung yeni Beat Edition modeli Samsung BeatDisc M6710 cep telefonunu duyurdu. Yeni Beat Disc cep telefonu dokunmatik ekran teknolojisiyle inanılmaz ses kalitesi ve güzel tasarım çizgilerinin mükemmel bir kombinasyonu. Samsung BeatDisc modeli Samsung'un müzik çalar cep telefonları serisinde gerçek anlamda yeni bir standart getiriyor. Yeni Samsung Beat Edition, Jukebox konseptinden esinlenmiş güzel tasarım çizgilerinde sunduğu en son mobil ses teknolojileriyle müzikseverlerin tüm beklentilerine cevap vermek üzere tasarlanmış bir cep telefonu. Tüm bunlara sezgisel kullanıcı arayüzü eklendiğinde kullanıcılar müzik keyiflerini daha eğlenceli şekilde yaşıyorlar.Samsung M6710 BeatDisc cep telefonu kayar kapak tuş takımı ile dokunmatik ekran kullanıcı arayüzünü bir arada sunuyor. Samsung'un sezgisel DISC Kullanıcı Arayüzünü kullanan Samsung Beat Disc müzik telefonu müzik arama, satın alma ve tavsiye etme konularında gelişmiş müzik uygulamalarının yanı sıra Bang & Olufsen ses teknolojisine de sahip.Samsung BeatDisc M6710 özellikleri

- Şebeke : HSDPA 7.2 Mbps
- EDGE / GPRS 850 / 900 / 1800 / 1900MHz
- Ekran : 2.6 inç 16M Half Touch WQVGA TFT LCD
- Dijital kamera : 3 Megapiksel CMOS
- Video formatı: MPEG4 / H.263 / H.264
- Video kayıt: QVGA çözünürlüğünde 15kare/sn
- Ses: Half Touch Music Evolution: DISC UI
- DISC UI : Advanced Music Play UI
- Poly 72 / SP-Midi / MP3 / AAC / AAC+ / eAAC+ / WMA
- Güçlü Stereo Hoparlör / 3.5Φ Kulaklık Girişi / hareket Sensörü
- Bang &Olufsen ICEpower Teknolojisi
- SRS Virtual surround ses 5.1ch / DNSeTM
- Find Similar, Find Music (Music Tanıma), Find Tag
- RDS destekli FM Radyo / FM Radyo Kayıt
- Bluetooth Stereo Kulaklık ProfiliSamsung Beat Disc ile mükemmel müzik deneyimi
Samsung Electronics Mobil İletişim Bölüm Şefi ve İdari Başkan Yardımcısı JK Shin'in cihazla ilgili görüşleri şöyle: "Samsung Beat Disc M6710 modelimiz cep telefonlarındaki müzik konseptine tamamen yeni bir kalite seviyesi ve heyecan verici bir kullanıcı deneyimi kazandırıyor. Hayret verici ses kalitesi ve gelişmiş müzik uygulaması ile Samsung M6710 Beat Disc cep telefonu; şıklık, fonksiyonellik ve deneyimden ödün vermeden müzik çalar özelliklerine sahip olmak isteyen ve sayıları giderek artan kullanıcı kesiminin beklentilerine cevap verecektir."New PC Studio v1.0 / SharePix (Mobile Blog )
- Bağlantı: Bluetooth v2.1 EDR/ USB 2.0 (microUSB) HS
- Hafıza: 80MB + Harici hafıza: microSD (16GB kapasiteye kadar)
- Boyutlar: 106.8 x 50.9 x 14.7 mm
Samsung BeatDisc cep telefonu Bang & Olufsen ICEpower amplifikatörü eşliğinde sınıfında lider müzik tanıma özelliğine de sahip. Bu uygulama mobil müzikseverler için mükemmel bir seçenek oluşturuyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 364
favori
like
share