Bir Şarkısın Sen - Bir Şarkısın Sen atv - Bir Şarkısın Sen yarışma - Bir Şarkısın Sen yarışması - Bir Şarkısın Sen sarkilari - Bir Şarkısın Sen videolari - Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoglu - Bir Şarkısın Sen Muhammed Sahin Korkmaz - Bir Şarkısın Sen Mehmet Das - Bir Şarkısın Sen Sebnem Keskin - Bir Şarkısın Sen Aycan Çelik - Bir Şarkısın Sen Miraç Çagla - bir şarkısın sen şarkıcılarının isimleriTürkiye’nin mucize sesli çocuklarını arıyoruz!”

9-16 yaşları arasındaysan ve çok güzel şarkı söyleyebildiğini düşünüyorsan; Türk Sanat Müziği, Halk Müziği, Pop Müzik ya da arabesk türünde bir parçayla, tüm Türkiye genelinde yapılan seçmelere katıl!

Canlı olarak yayınlanan muhteşem gala gecesinde, yeteneğiyle izleyenleri hayrete düşüren kadrolu çocuk şarkıcılardan biri de sen ol!

Tüm Türkiye’yi dolaşıyoruz ve Türkiye'nin en iyi şarkı söyleyen çocuklarını arıyoruz!Eğer sen de bu muhteşem şovda görev alan çocuk yıldızlardan biri olmak istiyorsan; velinle birlikte sana en yakın şehirdeki seçmelere katıl. Muhteşem Gala gecesinin büyülü atmosferinde, 30 kişilik dev bir orkestrayla şarkı söyleme şansını yakala! Gala gecesinin unutulmaz yıldızı sen ol!


Bir Şarkısın Sen yakında ATV'de
Muhammed Şahin Korkmaz - Etek Sari
[YOUTUBE]kJeyQQyy7CQ[/YOUTUBE]


Mehmet Daş - Yalnizim Ben
[YOUTUBE]OHWurR0SNRo[/YOUTUBE]


Berna Karagözoglu - Olmaz olmaz bu is olamaz
[YOUTUBE]V4_yQpXXjAE[/YOUTUBE]


Aycan Çelik - Annem
[YOUTUBE]Slsh0W9mI7A[/YOUTUBE]


Şebnem Keskin - Arapsaçı
[YOUTUBE]KpgD3Lz0E_k[/YOUTUBE]

Şebnem Keskin - My heart will go on
[YOUTUBE]cRcDjzEVTL8[/YOUTUBE]


Miraç Çağla - Dostum Dostum
[YOUTUBE]QVx6BV858LI[/YOUTUBE]


Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 8840
favori
like
share
nilayceylin Tarih: 19.10.2009 00:46
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
CiCeGiM Tarih: 03.07.2009 12:40
tv de yeni bölüm yaziyordu ama dedgin gibi olabilir
FreddyKrueger Tarih: 03.07.2009 12:39
[COLOR="#c0ccf4"]ÖzeL BöLüm oLabiLir Ama Yeni BöLüm DeqiL... Benim IzLediqim BöLümde Bu Kadro Aynen Vardı
CiCeGiM Tarih: 03.07.2009 12:36
“BİR ŞARKISIN SEN” OLAĞANÜSTÜ BİR BÖLÜMLE GELİYOR! DEVLERLE DÜET! İnanılmaz sürprizler ve muhteşem şovlar rüya gibi bir gecede buluşuyor! İbrahim Tatlıses, Nil Burak, Zerrin Özer, Funda Arar ,Keremcem ve Emrah Karaca minik yıldızlarla aynı sahneyi paylaşıyor. Erol Evgin ve Pınar Altuğ’un sunduğu “BİR ŞARKISIN SEN”, 03 TEMMUZ Cuma akşamı atv’de! Sakın kaçırmayın!

11.Bölüm

“Bir şarkısın sen”in bu çok özel bölümünde adeta bir yıldız yağmuru yaşanıyor! İbrahim Tatlıses, Nil Burak, Zerrin Özer, Keremcem, Emrah Karaca ve Funda Arar minik yıldızlarla aynı sahneyi paylaşırken; Erkan Yolaç, Parla Şenol, İzzet Öz ve Nebil Özgentürk de yorumlarıyla bu muhteşem geceye renk katıyor.

Sürprizlerle dolu gecede, güçlü sesiyle dinleyenleri hayrete düşüren ve ilk bölümden itibaren sesiyle Zerrin Özer’e benzetilen harika kız Şebnem’in Zerrin Özer’le beraber yorumladığı “Gönül” şarkısı olay yaratıyor.

Minik yıldızlardan Mehmet’in, haftalardır ekranlardan çağrı yaparak beklediği mucize sonunda gerçek oluyor! Mehmet, “Bir kulunu çok sevdim” adlı parçayı, usta yorumcu İbrahim Tatlıses’le beraber seslendirirken yaşadığı mutluluk gözlerinden okunuyor…

İbrahim Tatlıses ayrıca Mehmet’le yaptığı düetin ardından, Şanlıurfalı hemşerisi Şahin’le okuduğu uzun hava ve muhteşem türkülerle stüdyoyu alkışa boğuyor.

Usta sanatçı Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca, “Namus belası” adlı unutulmaz parçayı, mucize sesli çocuklardan Ozan’la beraber muhteşem yorumlarken; Funda Arar ve Nil Burak’ın minik yıldızlarla söylediği şarkılar büyük beğeni topluyor.

Keremcem’in Görkem’le “Küçük bir aşk masalı” adlı şarkıda yaptıkları düet ise ünlü konuklar ve izleyiciler tarafından çok beğeniliyor.

Hisseli Harikalar Kumpanyası’dan, “Hoşgeldiniz” şarkısıyla başlayan bu çok özel gecede ayrıca;
“Kan ve gül”, “Ben seni unutmak için sevmedim”, “Haberin var mı?”, “Silemezler gönlümden”, “Sen de başını alıp gitme”, “mardin kapısından atlayamadım”, “Düş bahçeleri”, “Tükendi nakdı ömrüm”, “Parsel parsel eylemişler dünyayı”, “Gitme durnam, gitme dağlar salında”, “İtirazım var”, “Ayva çiçek açmış”, Lüngo lingo şişeler”, “Telgrafın tellerine”, “Yarim senden ayrılalı” gibi pek çok sevilen şarkı ve türkü mucize sesli çocuklar tarafından seslendiriliyor.

hayir bu aksam gördügüm kadariyla özel yeni bölüm var..çoçuklar sanatçilarla sarki söyliyecekler
FreddyKrueger Tarih: 03.07.2009 11:34
[COLOR="#c0ccf4"][QUOTE=CiCeGiM;3555680]çoçuklarin günahini aldiin ne güzell söylüyorlar çoçuklar demi?

süperler

Aynen ÖyLe oLdu

O Kadar Çok $arkı, Türkü Proqramı Var Ki Artık BıkkınLık GeLdi... iSter iStemez InSan ÖnyarqıLı oLabiLiyor... Bu Arada Proqram Bu Sezon Için Bitti Mi ?
CiCeGiM Tarih: 03.07.2009 11:31
çoçuklarin günahini aldiin ne güzell söylüyorlar çoçuklar demi?

süperler
FreddyKrueger Tarih: 03.07.2009 10:56
[COLOR="#c0ccf4"]ÖnyarqıLı oLarak Proqramı Açtım... Ama Biraz IzLedikten Sonra Gerçekten Beqendim... HepSinin SeSi Harika... Umarım GerekLi EqitimLeri aLarak Bu YoLda Devam EderLer...

YıLdızLarı ParLaSın :72:
CiCeGiM Tarih: 29.06.2009 17:58
bencede süperr seslerii varr dinleyince vaybee ma$aAllah demeden geçmiyorumm
coook güzell seslerii varr önleri açikk
NaZ Tarih: 29.06.2009 14:41
Çocuklarin sessleri muhtesem. Detone olmadan sözleri unutmadan gerekli yerlerde nagme yaparak öyle güzel söylüyorlarki, sarkiciyim diye geçinen saklabanlar bunlari görüp örnek alsinlar.


videolar eklendi