EL-Bİ Elektrik sektöre yenilikler katmaya devam ediyor. Son dönemin yaşamsal ihtiyaç ve eğilimlerini takip eden, bir adım önde olmayı kendine misyon edinen ve AR-GE yatırımlarına devam eden EL-Bİ, yeni anahtar&priz serisi Zena ile bir ilke daha imza attı. Zena Anti - B serisi, içindeki gümüş iyonları sayesinde üzerinde bakteri barındırmıyor. Özellikle hastane, anaokulu, okul gibi kamusal alanlarda ve hijyenin önem kazandığı her ortamda kullanılabilen Zena Anti - B Serisi, özel sipariş üzerine üretiliyor.Zena Serisi, tasarımı ve sahip olduğu yenilikler dışında EL–Bİ Elektrik’in son yıllardaki AR – GE yatırımlarının sonucunda sahip olduğu güven, konfor ve insan sağlığına önem veren diğer detayları da içinde barındırıyor. Piyasanın ihtiyaç ve beklentileri, mimari trendin gelişimi doğrultusunda üretilen Zena Serisi’nin sunduğu diğer seçenekleri ise şöyle:

Zena Colorline Serisi
Hayatı kolaylaştırmak ve farklı mekanlar yaratmak için anahtar teknolojisinde son nokta... Her yere monte edilebilecek wireless anahtar sistemi ile mekandaki tüm aydınlatmayı kontrol edebilirsiniz! Ayrıca genç mekanlara cıvıl cıvıl renk seçenekleri sunan anahtar & prizlerin çerçeve ve kapaklarını kendiniz seçebilirsiniz. Modüler yapısı sayesinde Zena Colorline serisinde çerçeve ve kapağınızı kendiniz seçiyor, istediğiniz renk kombini ile kendi tasarımınızı yaratma özgürlüğüne kavuşuyorsunuz!

Zena Silverline Serisi
Son dönemin trendi metalik renkler, modüler kullanım avantajı sağlayan Zena Serisi ile birleşti ve tasarım eşsizleşti. Zena Silverline serisi modern yaşam alanlarının vazgeçilmezi olacak!

Zena Wireless
Hat çekme zorunluluğu olmadan her yere monte edilebilen Wireless sistemi ile tadilata son! Her yere monte edilebilecek anahtar ile mekandaki tüm aydınlatmayı kontrol edebilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 410
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 09.03.2009 10:36
Hastane ve okullar için harika olur saol serapcıgım.
Han Tarih: 09.03.2009 09:26
Hijyenin önem kazandığı her ortam tuvalet ve lavabolar oluyor heralde Evin diger bolumleri icin pek te faydali degil... Bilgi icin sagol