Hepsi grubu, Gülçin’in aşkı müziğe tercih edip gruptan ayrılması üzerine yola üç kişi devam etme kararı aldı.

Artık sadece Yasemin, Cemre ve Eren’le müzik yapan grup, 1 Mart günü TİM Maslak Show Center sahnesinde olacak. R&B tarzı müzikleri ve sahne şovları ile beğeni toplayan grubun konseri saat 15:00’te başlayacak.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 862
favori
like
share
BoardBeLasi Tarih: 08.03.2009 21:55
[COLOR="Pink"]Bu sabah Kanal D magazinde çıkan haberde Gülçin’in gruptan ayrılarak Hepsi’nin 3 kişi kaldığı ve o şekilde yola devam edeceği konusunda bir haber yayımlandı.Kızlar magazin D’ye özel röportaj verdiler.

Ayrıca hayranlarına da mikrofonun uzatıldığı BGM konserinden de görüntüler geldi ekrana.

Röportajlarında Gülçin’e olan kızgınları apaçık ortaya koyan Hepsi grubu üyelerinden Eren Bakıcı, “Hepsi burada diyelim.Biz bi artık eksik desek mi demesek mi..Demeye gerek yok ..” Ardından bir soruya şu yanıtı verdi Cemre: ” Şimdi oturup Gülçin’i düşüneceğime şu anki 3 kızın geleceğini düşünmek bana daha mantıklı geliyor.”

Muhabirin Gülçin düğününe çağırsa gider miydiniz sorusuna ise Eren ve Yasemin’in gideceklerini fakat Cemre ise kesinlikle gitmeyeceğini açıkladı.

Ayrıca Cemre, 13 yıllık arkadaşına olan tepkisini şu sözleriyle daha da belli etti. ” Belki de düğün Türkiye’de olmayacak. Şuan kendisi de burda değil zaten. O zaman gitmeyiz. Bizim sadece Türkiye ile işimiz olur ..”

Bu sözlerin üstüne Eren konuyu toparlayarak giden yine gider dedi ve röportajı sonlardılar..