Milli Takım'ın yıldızı Yıldıray Baştürk, "Grupta Yunanistan, Danimarka ve Türkiye, Ukrayna'dan daha güçlü. Biz bütün maçları kazanacağız. Ukrayna da mutlaka takılacak" diye konuştu....


Biz daha iyiyiz
Arnavutluk galibiyetinde başrol oynayan Yıldıray Baştürk, "Almanya'daki finallere gideceğiz" diye iddialı konuştu. Hertha Berlin'de forma giyen Yıldıray, "Şu anda Ukrayna lider ama finallere gideceğini zannetmiyorum. Çünkü Yunanistan, Danimarka ve biz onlardan güçlüyüz. Önümüzdeki maçlarda Ukrayna mutlaka takılacak" dedi.

Yeni bir takımız
Almanya'nın bizi finallerde görmek istediğini, gurbetçilerin de özlemle beklediğini belirten Yıldıray, "Doğup büyüdüğüm ülkede finallerde olmak daha anlamlı olur" derken kötü futbolu yeni bir takım olmalarına bağladı. Gurbetçi oyuncu şöyle konuştu: "7-8 arkadaş takıma yeni katıldı. Yeni bir takımız. Buna rağmen kazanmamız önemli."

Gençler süper
"Bizim Zidane'dan, Figo'dan eksiğimiz yok. Çünkü onlarla karşılıklı oynadım" diyen Yıldıray tek artılarının çok maç yapmaları nedeniyle tecrübe olduğunu söyledi. Kalan maçların hepsini kazanarak Almanya'daki finallere gideceğimizi iddia eden Yıldıray, "Almanya'da süper gençler yetişiyor. Türk futbolunun geleceği aydınlık" dedi.

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 454
favori
like
share
lazcop Tarih: 29.03.2005 16:33
yildiray dogru diyor. bu takim kesinlikle gider dünya kupasina
MaRaBoGLu61 Tarih: 29.03.2005 11:26
yaw ali sende her pozisyonda kafani salliyosun
saydim neredeyse kirk oldu kirkdefa deyince olur bak karismam
Insallah gideriz ne diyelim
GS2004 Tarih: 28.03.2005 13:03
Hadi hayirlisi ...ama basimizda bu hoca oldukca bir yerlere ulasamayiz malesef :18: