Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio “Live Performances “

Türkiye ’nin ilk lıve performances dvd ve cdFatih Erkoç & Kerem Görsev birçok caz standardının yer aldığı canlı performans DVD’si ve CD’ si için titizlikle sürdürdükleri çalışmalarını tamamladı.

Fatih Erkoç&Kerem Görsev Trio ile canlı sahne performansını sergilediği DVD’de ve albümde toplam 26 eser bulunmaktadır, ayrıca müzikseverler söz ve müziği Fatih Erkoç’ a ait yepyeni dört caz parçasıyla da bu proje de tanışacak.

Teknik yapımını İmaj’ın üstlendiği projenin yönetmenliğini Ercan Saatçi yaparken görüntü yönetmenliğini Varol Şahin, teknik danışmanlığını ise İmaj’dan Ersan Ersağan yaptı.Çekimlerinin İstanbul Jazz Center’da yapıldığı projenin kaydı 38 saat sürdü.Yüksek ses ve görüntü kalitesine sahip olan DVD’de sahnelenen performansın yanı sıra, back stage görüntüler ve içeriğinde özel menüler bulunuyor. Projenin montajı İmaj Stüdyoları’nda tamamlandı.

Rec by saatchi etiketiyle müzik severler ve özellikle cazseverlerden büyük ilgi görmesi beklenen Fatih Erkoç&Kerem Görsev Trio Live Performances DVD ve double CD olarak ayrı ayrı satışı sunulacak olup bu muhteşem projeyi müzikseverler Mart ayından itibaren edinebilecekler.

Canlı performans DVD’sinde Fatih Erkoç’un etkileyici yorumuna piyanoda Kerem Görsev, davulda Cengiz Baysal, kontrbas’ da Kağan Yıldız eşlik etti

Beğeniler: 3
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1417
favori
like
share
erkutgul Tarih: 17.01.2010 00:34
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
AKBey Tarih: 30.06.2009 03:17
Seytan almis götürmüs, satamadan getirmis Bildigim kadari ile buradan albüm indiremiyorsunuz.. Korsana hayir
blacksabbah1970 Tarih: 30.06.2009 02:07
İyi güzel de albüm nered peki?
Nidasan Tarih: 27.04.2009 18:43
Teşekkürler...