Tanıtım:
Rapidshare.com adresinden, bilgisayar başında beklemeden daha kolay bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Programın kullanımı oldukça basit. Program çalışırken rapidsharede bulunan dosyanın bağlantı adresini farenizle seçip kopyalıyorsunuz. Program panoya kopyalanan rapidshare bağlantılarını otomatik olarak algılayıp indirme listesine ekliyor. Listesindeki dosyaları da sırayla indiriyor.

Rapidshare'in son sistemine göre her indirme arasında bir süre (15 dk. gibi) beklemeniz gerekiyor. Daha sonra da indirmenin başlaması için yine bir 30-60 saniye kadar bir bekleme süresi var. Sonra da bir sunucu seçip indirebiliyorsunuz. Bu program sizin yapmanız gereken müdahaleleri ortadan kaldırıp, tüm bu işlemleri otomatik olarak yapıyor. Yani size düşen sadece dosya adreslerini listeye eklemek, indirme işlemini başlatmak ve programı açık tutmak.

4.0 sürümüyle gelen yenilikler:
# PREMIUM hesabınızı kullanarak dosya indirebilme.
# Sorunsuz indirilmiş olan dosyaların listesini görebilme.
# RapidShare'den silinmiş ve indirilemeyen dosyaların listesini görebilme.
# Notlarım bölümü ile indirdiğiniz şifreli dosyaların şifrelerini, web sitelerini ve notlarınızı kayıt edebilme.
# Login bölümü ile tüm PREMIUM hesap bilgilerinizi görebilme.
# İndirme listesini .TXT olarak kayıt edebilme ve .TXT dosyasından bağlantıları alabilme.
# Windows başlangıcında RapidShare Downloader'i otomatik çalıştırma ayarı.

Rapidshare'den sık sık dosya indirenler için oldukça kullanışlı bir program. Üstelik Türkçe desteği de var. Bunun dışında İngilizce, Almanca, Fransızca gibi toplam 7 dili destekliyor.

Not: Vista kullanıcılarının MSINET.OCX hatası ile karşılaşmaları durumunda;

Masa üstünüzdeki "RapidShare Downloader" simgesine sağ tıklayın ve programı yönetici olarak çalıştırın.


RapidShare Downloader Download
YUKLE

RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader RapidShare Downloader

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 332
favori
like
share