Başlıkta da belirttiğim gibi sivilcelerle başım dertte bunlardan kurtulmak için neler yapabiLirim doktorlarımızdan tavsiyeLerini bekliyorum.

Teşekkürler.

Kolay Gelsin..

Ceren.91 Ceren.91
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 857
favori
like
share
drhope Tarih: 25.03.2009 01:27
kozmetik bir ürün olduğu için bir bilgim yok. ben sana imex sabunu tavsiye ederim. bir de cleocin t losyon var. nadixa, imex, akniloks, benzamycin gibi bir sürü jel var. bunlar tamamen tedavi etmesede sivilcelerinizi azaltabilir.
Ceren.91 Tarih: 18.03.2009 18:41
Öncelikle Teşekkür ediyorum,
Eczaneye gittim bugün ve bana Neutragena Acne Prone Adlı bir sabun verdi onu kullanıyorum.Bu sabun hakkında Bilginiz varmı yararları olabilirmi ve son oLarak ne kadar zaman alır bu sabun tedavisi,yani sonuca ne zaman ulaşabilirim..Bilgilendirirseniz Sevinirim..
Tekrar Teşekkürler
drhope Tarih: 18.03.2009 04:00
Cevap: HİÇBİRŞEY
ne yazık ki ergenlik dönemlerinde çıkan sivilceleri tamamen tedavi etmenin bir imkanı yok ayrıca gerek de yok çünkü ergenlik sivilceleri bir hastalık değildir. Büyüme gelişmenin doğasında olan bir durumdur. piyasada bulunan bazı kremlerle azaltılabilir ama tamamen geçmez. bu ilaçları herhangi bir sağlık ocağına giderek yazdırabilirsiniz.
size bu konudaki tek tavsiyem sivilcelerinizin doğal sürecini bozacak bir eylemde bulunmayın yani PATLATMAYIN yoksa yüzünüzde hayatınızın sonuna kadar kalacak izler bırakabilir.