Sistem Gereksinimleri

Minimum:
Pentium IV 1.5GHz (or AMD equivalent)
64MB RAM 3D DirectX 9.0c compatible card
Win2000/XP 256MB RAM

Önerilen:
Pentium IV 2.2GHz (or AMD equivalent)
128MB RAM 3D DirectX 9.0c compatible card with Pixel Shader support
Win2000/XP 512MB RAMOyun Bilgileri

Act Of War oyununun bu High Treason sürümü Act Of War: Direct Action oyununa getirilen çok büyük bir eklenti paketidir.

Yeni yeni karşımıza çıkan Aksiyon/Strateji karışımı oyunların en iyilerinden biri Act Of War. Kaynaklarınızı akıllıca yönetin, teknolojinizi geliştirin, yapılarınızı ve savunmanızı kuvvetlendirin ve Savaş Dünyasında yerinizi alın...

Hızlı seç ve oyna mantığı ile Act Of War, çoklu oyuncu pazarında kendine sağlam bir yer edinmeyi hedefliyor. Oyun için hazırlanan yüzlerce özel harita, birçok özel oyun sunucusu ve binlerce aktif oyuncusu olduğunu düşünürsek bu hedefini şimdiden başarmış olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Act Of War oyunundaki tüm yapılar, silahlar ve araçlar tamamen gerçeklerinin kopyaları. Kullanabileceğiniz ve yönetebileceğiniz neler yok ki. Abrams tankları, A-10 avcı uçağı, Apaçhi helikopterleri, yeşil bereliler takımı, ve daha nicesi. Oyun içinde savaşacağınız mekanlar da gerçek şehirlerin birebir taratılmış hallerinden oluşuyor. Washington ve San Francisco kentleri adeta gerçekleri gibi. Bu savaşta başarılı olabilecek iseniz Act Of War sizleri bekliyor.

Act Of War eklentisinin yenilenmiş özellikleri :

# Deniz Savaşları : 12 adet yeni deniz aracı ile kuvvetlendirilmiş özel deniz savaşları ile denizlerin hakimi olabilirsiniz. Tarawa sınıfı taşıyıcılar, nükleer denizaltılar, SH-60 anti denizaltı helikopterleri, Harrier saldırı uçakları, Zubr sınıfı deniz kaykayları, çok çeşitli füzeler ve daha fazlası Act Of War oyununun bu yeni eklentisinin getirdiği en büyük gelişmelerden biri
# Geliştirilebilir Kuvvetler : Act Of War'ın yeniliklerinden belki de en önemlisi geliştirilebilir özel birimler. Bu birimleri kiralayabiliyorsunuz ve 9 adet paralı ünitelerinizi istediğiniz gibi geliştirebiliyorsunuz. Artık kendi özel birimleriniz ile devasa ateş topları veya lazerli SAM sistemleri ile savaşmanız mümkün.
# Yeni birimler ve geliştirmeler : Yenilenmiş teknoloji geliştirmeleri ile eski birimleri yükseltebilme ve son teknolojik gelişimlerinize göre en üst birimleri oluşturabilme şansına sahipsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 680
favori
like
share