Sistem Gereksinimleri

P233MHz İşlemci
32MB RAM
D3D or Glide compatible 3D accelerator
4X CD-ROM
120MB boş alan
Oyunda üç değişik silahınız var. Bunlar, değişik şekilde mermi atan makinalı tüfek, bir enerji silahı ve roketatar. Roketatar sabit ve değiştiremiyorsunuz. Ancak, cephane durumuna göre makinalı veya enerji silahını seçip kullanıyorsunuz. Bütün bu silahlar oyun ilerledikçe değişik özellikler eklenerek gelişiyor (upgrade). Benim favorim hedefe kilitlenen roketatar idi.

Oyuna başladığınızda karşınıza çıkan konfigürasyon menüsünden ekran ve ses ayarlarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca, klavye ve mouse ayarlarını da yapabiliyorsunuz. Oyunda ses ayarları da yeterince iyi düzenlenmiş. Düşük performanslı sistemler de düşünülerek fon müziği ve ses efektlerinin iptal edilebilmesi de sağlanmış.

Konfigürasyon seçenekleri arasında nasıl bir 3D görüntü istediğinizi de seçebiliyorsunuz. İsterseniz Slave'inizi dışarıdan bakarak (3rd person 3D) veya içine oyurarak (1st person 3D - FPS) kullanabiliyorsunuz. Bu seçenek bence oyuna çok iyi bir artı puan. Her ikisinde de sürekli olarak ileriye bakıyorsunuz.

Önerilen sistem konfigürasyonları Pentium II 266 ve 64MB ram. Bu önerilenler arasında 3D zorunluluğu getirilmemiş. Grafik konfigürasyonu seçenekleri arasına baktığımızda bu daha iyi anlaşılıyor. İyi bir 3D ekran kartı olanlar monitörleri ve belleklerine bağlı olarak 32 bit renk derinliği ve 1600x1200 çözünürlükte bu oyunu rahatça oynayabilirler.

Oyun çok iyi bir aksiyon, ancak bir büyük eksiği var, o da multiplayer desteği yok. Üreticisi, pek yakında bu desteği de içeren yeni bir yama çıkartacakmış.

Seviye aralarında bazı sinematik görüntüler var. Bunlardan bazlarını da eklemeyi unutmadım.

Oyunu 3D aksiyon türü oyunlardan hoşlanan herkese tavsiye ederim. Özellikle sistemleri çok güçlü olmayan oyun severler de bu oyunu rahatça oynayabilirler. Unutmadan bir not daha: oyunu sık sık save etmeyi unutmayın.

Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 254
favori
like
share