Sistem Gereksinimleri

Minimum System Requirements
System: Pentium IV 2.4 GHz or equivalent
RAM: 1024 MB
Video Memory: 128 MB
Hard Drive Space: 8500 MB
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive

Recommended System Requirements
System: Pentium IV 3.0 GHz or equivalent
RAM: 2048 MB
Video Memory: 256 MB
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive


Oyunun hikayesi

Simdilik oyunun Sİtesi oyun cıkacak diye tüm faaliyetlerini askıya aldısite icinde ama ben sitesini 2005 ten beri takip ettigim icin bircoktanıtım videosunda ve fotograflarında konuyu izleme fırsatım oldu

Oyun Polonya yapımı. Lehler güzeliş cıkarmıs desek iyi olur. Oyun polonya yapımı olunca, oyunun gectigiyerlerde biraz gotik mekanlardan dolayı Balkanlar ve Kuzey Avrupa

Guneyin Orduları kuzeyesaldırdıgında onceden tek parca halinde olan krallık Guneylilerintekrar birlesme umudu içinde buyuk bir savaşa neden oldu. Guneyinaskerlerinin saldıracagaını duyan kuzeyli kucuk beylikler birleserekBrenna Düzlüklerinde tarihin en buyuk savasını verdiler.

Guneylilerin acımasız zaferi ilesonuclanan savasta bedelde cok agır oldu. Her iki tarafta cok buyukkayıplar verdi. Ama en buyuk kayıp halk tarafından verildi. Kan golunedonmus topraklar, yanmıs evler, aylarca surecek otorite boslugundandolayı etrafta beliren kacaklar, suclular.

En buyuk bedel ise hastalık veaclık oldu. 100 binlerce olunun bulundugu ova tamamen veba tarlalarınadonustu. Bu topraklarda barıs yerini şiddete ve zülme bıraktı.

Savasta MilfGod tarafında bulunanElfler yenilginin sonucunda ormanlara cekildiler. Ve Guneyin JasonKlanı na zor gunler yasatmaya basladılar. bazıları Cüceler, halfling veBuyuculer tarafından yakalanıp idam edildiler.
Tum bu olumsuz hava etraftayaklasan kıyamet gununun bir belirtisiydi. Ama hersey kaybedilmemisti.Guneyin Kralı kuzeye saldırarak ne buyuk bir hata yaptıgını anlayınca,barısı tekrar eski haline getirmek icin 5 Şovalye yolladı. BuŞovalyeler emirlerini "Alev Gül" unden alırlardı. Kral ise sadeceonlardan istekte bulunabilirdi.
Sovalyeler kuzeye umutlarıkalmayanlara umut vermek icin gittiler. Otorite kısmen geri getirdiler.Kimi zmana vahsetle kimi zaman sevgiyle. Ama bu zamana kadarkarsılamadıkları bir dusmanla karsılastılar. Zaten eski imparatorlugunkuzey ve guney olmak üzre ikiye ayrılmasının nedeni de buydu. KUZEY HERZAMAN MİSTİK BİR YERDİ ve guney onlardan hoslanmazdı.
Ormanın icinde nefretlebuyuyen,golgeler içinde gezen, cesetlerle, leşlerle beslenen bir ırkvardı. Bu ırk tarihin gormus oldugu en acımasız en vahsi yaratıklarınıbarındırıyordu. Şovalyelerin gücünün ustunde olan bu eski kadimyaratıklar çevrede korku salıyordu.
5 Şovalalye, onların tekustesinden gelecebilecek onları yenebilecek tek Birligi bulabilmek icinRaer Morhen Daglıklarına yardım için cıktılar. Aradıkları kişiler ise"Profosyonel Yaratık Avcıları

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 355
favori
like
share