Sony, DVDirect VDR-MC5’ten sonra geliştirdiği yeni DVDirect modeli VRD-P1 ile PC, hafıza kartı veya özel bir yazılım gerekmeden, sadece tek bir tuşa basarak video içeriğini diske kaydetme ve oynatma imkanı sunuyor.

Görsel, işitsel ve bilgi teknolojileri ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Sony, geliştirdiği yeni DVDirect Express modeli VRD-P1 ile Handycam® görüntülerini saklamayı ve paylaşmayı son derece kolay bir hale getiriyor.

Tek Tuşla Video İçeriğini Diske Kaydetme/Oynatma
Yeni VRD-P1, sadece tek tuşla video içeriğini diske kaydetme ve oynatma imkanı sunuyor. Handycam® ile çekilen görüntüler bir PC’ye gerek kalmadan doğrudan DVD’ye aktarılabiliyor. Videoları oynatmak için Handycam® üzerinden TV’ye bağlanan VRD-P1’in Play düğmesine basmak yeterli oluyor.

Tek Kabloyla Sağlanan Kolaylık!
Yeni DVDirect VRD-P1, kolaylık ve hızı bereberinde getiriyor. VRD-P1, ilave bir güç kablosuna gerek kalmadan dahili USB kablosuyla Handycam®’e bağlanabiliyor.
Kompakt Tasarımıyla Sizinle Bereber Her Yerde!
Yeni VRD-P1, son derece kompakt tasarımıyla da dikkat çekiyor. Küçük boyutuyla her yere kolayca taşınabiliyor ve kullanıcılarının değerli anılarını diledikleri yere götürmelerini sağlıyor.
Anılarınıza Hayat Kazandırın: DVDirect VDR-MC5
Sony’nin yaklaşık bir yıl önce satışa sunduğu DVDirect modeli VDR-MC5 ile de kullanıcıların beklentilerini karşılamaya devam ediyor. VDR-MC5, PC, hafıza kartı veya özel bir yazılım gerekmeden video kameralara bağlanabiliyor.
DVDirect her formattaki video kamerayla çalışabiliyor. HD Handycam® kayıtlarından da yazma işlemi yapabiliyor ve videolar bir Blu-ray Disc™ oynatıcıda High Definition kalitesinde izlenebiliyor.
Bir Bakışta VRD-P1
• Kaydedilebilir Diskler: DVD-R, DVD+R (12cm tek katmanlı)
• Boyutlar: Yaklaşık 143G x 162.5D x 25mmY (çıkıntı kısmı dahil)
• Ağırlık: Yaklaşık 400g
• Uyumlu Handycam® Modelleri:
DCR-SX31E, DCR-SX30E, DCR-SR57E, DCR-SR38E, DCR-SR37E
*A/C adaptörü sadece Handycam® için gereklidir

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 298
favori
like
share
AYIŞIĞI Tarih: 20.03.2009 23:46
paylaşım için sağolasın CADIKIZ