Command & Conquer: Red Alert: Counterstrike Oyun Hileleri - Command & Conquer: Red Alert: Counterstrike Oyun Hilesi

Hile Uygulama Kodu ve Yöntemleri:

Tesla tankları kullanabilmek için, önce "New Missions" butonuna, sonra "Legacy of Tesla" butonuna basın. Oyun esnasında Tech Center'a, tesla tanklarınızı CTRL kullanarak ateş ettirin. Sonra oyundan çıkın; yeniden oyuna başladığınızda SHIFT ' e basılı tutarak bir "Radar Jammer" yaptığınızda, bir tesla tankınız olacak.

İpucu
Q ' ya basılı tutarken istediğiniz ünite/üniteleri seçin. Q ' dan parmağınızı kaldırmadan düşmana tıklayın. Q tuşunu bırakmadığınız sürece, ünitelerinizi hareket ettirirken seçmiş olduğunuz düşmana ateş edebileceksiniz. Bu özellikle üniteleriniz yaralı durumdaysa işinize yarayacak.

Ay yüzeyinde savaşmak için, çatışma "skirmish" modunu çalıştırdıktan sonra harita olarak "Lunar Surface" ı seçin, diğer ayarları dilediğiniz gibi ayarlayın. Haritaya başladığınızda üniteler daha yavaş hareket edecek ve bazı üniteler toprak altında dalabilecek.

Dev karınca görevlerini oynamak için, başlangıç ekranında SHIFT ' e basılı tutarken ekrandaki yuvarlak hoparlöre sol tıklayın.

Bir "Missile Silo" kurun, roket hazır olunca silonuzu satın ve hızlıca roketi ateşleyin. Eğer yeterince hızlı davrandıysanız silo satılmamış, bedava adamlarınız olmuş ve paranızın artmış olması gerekiyor.

Başlangıç ekranındaki Westwood logosuna tıklayarak oyunda emeği geçen insanların isimlerini görebilirsiniz.

Game Tags: Command & Conquer: Red Alert: Counterstrike cheats game cheats cheat codes cheatcodes gamecheats
Spiele Stichwort: Command & Conquer: Red Alert: Counterstrike spiele tipps tricks lösungen

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 465
favori
like
share