İzlenme Rekorları Kıran Bir Şov

ABC Televizyonunda yayına başlar başlamaz Amerikan televizyonlarının son beş yılın en iyi giriş yapan ve bütün rakiplerini geçerek yaza rating birincisi olarak damgasını vuran programı olan "WIPEOUT" henüz birinci sezonunda Almanya, Ispanya, Avustralya, İngiltere gibi pek çok ülkeyle beraber Türkiye'de de başlıyor. Amerika'da 2008'de son 5 yılın en başarılı programı olan WIPEOUT, bu yıl 20 ulkede daha yayınlanmaya başlayacak.
Çekimler Arjantin'de Gerçekleştirildi

Çekimleri Arjantin'de gerçekleşen “WIPEOUT”un, yapımcısı Endemol Türkiye'dir. Programın Arjantin'deki çekimlerini güzel yıldız Asuman Krause sunuyor.WIPEOUT için, programın çekimlerinin gerçekleştiği Arjantin'de “Dünya'nın en büyük açık hava oyun parkuru” kuruldu.

WIPEOUT Türkiye'de de Başlıyor

Türk izleyicisi ile Ocak ayı sonunda Show TV ekranlarında buluşacak "Dünyanın En Eğlenceli" yarışması için Türkiye'den 208 kişi Arjantin’de kurulmuş olan dünyanın en büyük açık hava oyun parkurunda zorlu şartlar altında yarışacak.

Her bölüme katılacak değişik tiplerde 16 yarışmacıdan birinci olan para ödülü kazanacak.

Show TV için Endemol Türkiye tarafından yapımı gerçekleştirilecek WIPEOUT'da, iddialı yarışmacılar inanılmaz büyüklükteki oyun düzenekleri aşmaya çalışırken, izleyicileri de ekran başında büyük bir eğlence bekliyor olacak. :4::4::4::4:

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1134
favori
like
share
PunqEniqma Tarih: 21.03.2009 14:20
Teşekkürlerinizi Bekliyorum