Diablo II Oyun Hileleri - Diablo II Oyun Hilesi

Hile Uygulama Kodu ve Yöntemleri:

"Moo Moo Farm" level'ını açmak
Önce Tristram'dan Wirt's Leg'i, ardından da Horadric Cube'u alın. Wirt's Leg ile bir Tome of Town Portal'ı Horadric Cube'e koyun ve birleştirin. oyundaki gizli "Moo Moo Farm" isimli level açılacaktır.
Not: Bunun işlemesi için oynadığınız zorluk derecesinde oyunu bitirmeniz gereklidir.

Daha güçlü düşmanlar
Enter tuşuna basın, "players 8" yazın ve ardından tekrar Enter'a basın. Böylece oyunda 8 oyuncu varmış gibi olacak, düşmanlar güçlenecektir. Bunu yapmak, oyundaki bazı yerleri çok zorlaştırabilir, ama oyunun başında hızlı level atlamanızı sağlar.


Diablo'yu kolay öldürmek
Life Steal (en az %15) yeteneği ile maksimum Lightning Resistance, Diablo'yu öldürmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca Diablo'yu bir köşeye çekerseniz, daha kolay vuruş yapabilirsiniz.


Kolay gem yükseltmek
Bir gem'i yükseltmek (chipped ruby'yi flawed ruby'ye yükseltmek gibi) için bir gem shrine bulun (ama tıklamayın). Yükseltmek istediğiniz gem'i inventory'nize koyun. Başka gem'lerin inventory'nizde bulunmadığından emin olun (Gem taşıyan item'larınız dahil). Gem shrine'a tıklayın. Inventory'nizdeki gem'i yükseltilmiş olarak yerde bulacaksınız.


Oyunu pencere içinde çalıştırma
Oyunu masaüstünüzde, bir pencerede çalıştırmak için, komut satırına "-w" ekleyin. Oyunun kısayol dosyasındaki komut satırı aşağıdaki gibi görünmelidir:

Hedef (Target): "C:\Program Files\Diablo2\Diablo2.exe" -w


Ses değişikliği
Oyundayken Enter tuşuna basıp "SOUNDCHAOSDEBUG" yazarsanız oyunun seslerinde değişim olacaktır. Hileyi kapatmak için hile kodunu tekrar girin.

Öldükten sonra item'larınızı almak
Normalde öldüğünüzde cesediniz öldüğünüz yerde, düşmanınız tarafından etrafı sarılmış şekilde kalır. Bunu önlemek için, öldükten sonra oyunu save edin, oyunu kapatın. Oyuna tekrar girdiğinizde güvenli bir şekilde kasabadan başlayacaksınız.

Ölümden kurtulmak
Eğer ölmek üzereyseniz ve potion'ınız yoksa Escape tuşuna basın, oyunu kaydedin ve kapatın. Oyuna tekrar girdiğinizde kendinizi kasabada bulacaksınız. Şimdi health potion alabilir, item'larınızı tamir ettirebilir ve level atlamak için daha uygun bir bölgeye gidebilirsiniz.

Game Tags: Diablo II cheats game cheats cheat codes cheatcodes gamecheats
Spiele Stichwort: Diablo II spiele tipps tricks lösungen

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 7420
favori
like
share
cem_12 Tarih: 15.09.2010 21:50
güzelmis