Leisure Suit Larry 7 Oyun Hileleri - Leisure Suit Larry 7 Oyun Hilesi

Hile Uygulama Kodu ve Yöntemleri:

Dewmi ile poker oynarken oyununu kazanmak için, CTRL ve C tuşlarına basıp Dewmi'nin elini görebilirsiniz.

Ctrl ve P tuşlarına basarak Psychedelic (önsezi) modunu açabilirsiniz.

Yüksek skor yapmak
Victoria Principles'ı seks manyağına dönüştürdükten hemen sonra, bilgisayar ekranında solda banyo yapan adamın üstüne tıklayın ve bu arada Ctrl tuşuna basılı tutun. Ardından Victoria ile konuşun.
Boning Cabin'e gidin, en yüksektekinden sayarak üçüncü heykel'e tıklayın. Diğerine gidin ve "unzip" i tuşlayın. Yaşlı adamı öldürün. Ertesi gün tekrar gelin ve kapıyı çalın. Annette Boning'i küçük bir kutlama yaparken bulucaksınız. Captain's Ballroom'da, Jamii Lee ile buluştuğunuz yerde, odanın sağına doğru devam edin. Kendi üzerinize tıklayın, "Other" bölümünü açıp "dream" yazın.
Drew'u ziyaret ettiğinizde, yaprak dalın üzerine tıklayın, "Other" bölümüne giderek "push" yazın. Artık görmeye başlayacaksınız.
Kütüphaneye gidin. Kunduz'un üstüne tıklayın, "Other" bölümünü açıp "milk" yazın. Jugg'ın giyinme odasına sinsice girin. Drew ile konusurken onun içkisine orgazm tozu ekleyin. "Other" bölümüne girin, içkisine tıklayıp onun bavulunundan bahsettiğiniz anda ayağa kalkacaktır. Larry sizin görüşünüzü engellemediği anda ve Jugg'ın sahneyi terk ettiği anda, tekrar sahne bölümüne dönün, konsola tıklayın ve "Other" bölümüne gelip "feel" yazın, sonra tekrar Drew'a giderek, Fokker hakkında konuşun. Bundan sonra, bütün puanları toplayabilirsiniz. Uzaylılar gelmeden önce Captain Thye, kısa süreliğine çıplak olarak görünecektir.

Game Tags: Leisure Suit Larry 7 cheats game cheats cheat codes cheatcodes gamecheats
Spiele Stichwort: Leisure Suit Larry 7 spiele tipps tricks lösungen

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 840
favori
like
share