Mortal Kombat 4 Oyun Hileleri - Mortal Kombat 4 Oyun Hilesi

Hile Uygulama Kodu ve Yöntemleri:

Alternatif kostümler:
Karakterinizin görünüşünü değiştirmek için Start ve Block tuşlarına aynı anda basın. "Excellent" uyarısını aldığınızda karakteriniz bir sonraki görünüşe geçecektir.

Cheat2 menüsü:
Pratik moduna girdikten sonra zorluk derecesi seçeneğine tıklayın, Lk, block, run işlevlerini gören tuşlara basın. Bu işlem sizin hile sayfasına girişinizi sağlayacaktır. Buradan "Fatalities" seçeneğini açtıktan sonra ekranı kapatın ve high punch tuşuna basın.


Oyunu kolay bitirmek:
Pratik moduna girdikten sonra zorluk derecesi seçeneğine tıklayın, LP, LK, BLK işlevlerini gören tuşlara basın.
Oyuna başlayıp level 1'de ilk iki round'u kazandıktan sonra karakteriniz supreme warrior olacaktır.


Goro olarak oynamak:
Karakter seçim ekranında, imleci oynamak istediğiniz kapalı karakterin üstüne getirin. Üzerine tıklayın. Ardından 3 defa yukarı, bir defa sola giderek Shinnok'un üzerine gelin. Run ve Block tuşlarına basılı tutup oyun açılana kadar bekleyin. Oyun açıldığında Goro ile oynuyor olacaksınız.


Et parçası olarak oynamak:
Group modunda tüm rakiplerinizi yenerek, Sonya'ya kadar gelin. Yeni bir karakter seçtiğinizde, karakteriniz et parçasına dönüşecektir.


Noob olarak oynamak:
Karakter seçim menüsünde, imleci istediğiniz kilitli bir karakterin üzerine getirin. Karaktere tıklayın. Arından iki defa yukarı, bir defa sola giderek Reiko'nun üzerine gelin. Run ve Block tuşlarına basılı tutup oyun açılana kadar bekleyin. Oyun açıldığında Noob ile oynuyor olacaksınız.

Game Tags: Mortal Kombat 4 cheats game cheats cheat codes cheatcodes gamecheats
Spiele Stichwort: Mortal Kombat 4 spiele tipps tricks lösungen

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2017
favori
like
share