Might and Magic 6 The Mandate of Heaven Oyun Hileleri - Might and Magic 6 The Mandate of Heaven Oyun Hilesi

Hile Uygulama Kodu ve Yöntemleri:

9.999.999 Gold:
Lost Hoard of the Obelisks'in yerini bulduğunuzda, define 250.000 gold içermektedir. Sandığı açıp ve kapatırsanız gold her defasında 250.000 artacaktır. Bunu 9.999.999 gold'a ulaşana kadar tekrar edebilirsiniz.

Not: Bu hile, oyunun yalnızca 1.0 versiyonunda çalışmaktadır.Kolay experience:
Kriegspire köyüne gidin ve 9.999.999 gold hilesini yapın. Altın karşılığı experience veren kuyuya gidin. Sınırsız altını bu şekilde kullanarak karakterlerinizi geliştirebilirsiniz.Kolay experience (ikinci yol):
Hall of the Fire Lord Quest'inde, quest'i bitirip(bütün lanetlerden kurtulun) Fire Lord'a geri dönün, ve sürekli "Quest"e tıklayın. Her seferinde bir ses duyacaksınız. Bunu yapmaya 5-10 dakka arası devam edin, böylece bol miktarda experience kazanacaksınız. Eğer "Done"a tıklarsanız hile son bulacak ve bir daha yapma şansınız kalmayacaktır.

Bedava Skill Puanı:
New Sorpigal'dayken, ahıra gidin. Ahırın yanında tahtayla çevrelenmiş bir yürüme yolu göreceksiniz. Yürüme yolunda 2 adet at nalı bulacaksınız. Nalları kullanarak 2 adet skill puanı kazanabilirsiniz.Bedava Uçuş:
New Sorpigal'daki bankanın güney duvarına doğru giderek bedava uçuş hakkı kazanabılırsınız.
Not: Bu hile 3.1 ve sonraki versiyonlarda hataya sebep olmaktadır.Yaratıklardan düşen item'lar:
Bazı güçlü düşmanlar, diğerlerinden daha yüksek dereceli item'lar bırakırlar. Power Lich'ler, Dragon'lar ve
Veteran'lar sık item düşürürler. Bir cesedi aramadan önce oyunu kaydedin ve değerli bir item çıkmazsa eskisiyle değiştirin.Asa kullanımı:
Bir asa satın alın ve seviyesi en düşüğe gelene kadar kullanın. Ardından asayı satın. Böylece hem asayı sonuna kadar kullanmış olacaksınız, hem de para kazanacaksınız."Shrine of the Gods" kullanımı:
Grubunuzdan 2 veya 3 kişi öldüğünde Shrine of the Gods'a gidin. Yaşayanlardan birinin iyileştirme büyüsüne sahip olması gerekmektedir. Shrine'ın yanında turn-based moduna geçin ve ölü karakterlerden birini iyileştirin. Ardından shrine'a tıklayın. Bütün stat'lerinize 20 eklenecektir.

Game Tags: Might and Magic 6 The Mandate of Heaven cheats game cheats cheat codes cheatcodes gamecheats
Spiele Stichwort: Might and Magic 6 The Mandate of Heaven spiele tipps tricks lösungen

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 778
favori
like
share