Outcast Oyun Hileleri - Outcast Oyun Hilesi

Hile Uygulama Kodu ve Yöntemleri:

Modifiye Hileleri
Bu kodlar oyunda sahip olduğunuz silahların hızlarını, stoktaki mermi sayısını, paranızı artıracak ve hasar almamanızı sağlayacaktır.
Oyunun klasörü içindeki "Data" klasöründen "OUTCAST.ini" dosyasını bir metin editörüyle açın. "Simplegun" satırını bulun. Ardından aşağıdaki değişiklikleri yapın:

"damage= 5" -> "damage= 90000"
"bullet speed= 20" -> "bullet speed= 5000"
"ammo box= 5" -> "ammo box= 500"

NOT: Burada yaptığınız ayarları diğer silahlar üzerinde de yapabilirsiniz. Bunu yapmak için ilgili silahın ayar bölümünde, yukardakilerle benzer kelimeleri arayın.
Eğer değiştirdiğiniz değerlere çok fazla "0" (Sıfır) koyarsanız, "Out of Memory" hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

Aşağıdaki ayarlar da ölümsüzlük ve para içindir. Bu hileleri istiyorsanız dosya içinde aşağıda yazan satırları bulup gerekli değişiklikleri yapın:

"1playerdamage= 1" -> "1playerdamage= 0"
"1playermoney= 10" -> "1playermoney= 500000"
"moneychest= 20" -> "moneychest= 100000"

Kolay para kazanma:
Okasankar bölgesinde sizden bir hırsızı yakalamanız istenecektir. Adamın paraları çaldığını gördüğünüzde yanına gidip ona "I saw you" deyin. Buna karşılık size bir soru soracaktır. Sorunun cevabı olarak ona "NO" deyin. Size tekrar soru soracaktır. Buna da "NO" cevabını verin. 100 Zorkin'i Zafar'a geri verin ve teklif ettiği Booyat'ı alın. Bundan sonra aynı işlemi istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.Kilitli kapıları açma:
Bir locator'ınızı kapının yanına yerleştirin. Buraya tekrar geldiğinizde kapının öbür tarafında olacaksınız.Star Wars: Episode One Theme şarkısı:
Talanzaar şehrinin güneyine, kuyunun olduğu yere doğru gidin. Etrafta dolaşın ve Talans'ın flütle çaldıklarını dinleyin. Sese doğru giderken Star Wars: Episode One Theme şarkısını duyacaksınız.

Game Tags: Outcast cheats game cheats cheat codes cheatcodes gamecheats
Spiele Stichwort: Outcast spiele tipps tricks lösungen

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 333
favori
like
share