Önümüzdeki günlerde satışa sunulacak Samsung’un yeni S7350 Ultra S cep telefonu ince profili, hafif kıvrımlı kenarları, arka bölümdeki yenilikçi kayar kapak tasarımı ve parlak ekranı ile dikkat çekiyor. Samsung’un önümüzdeki günlerde piyasaya sunacağı S7350 Ultra S cep telefonunun tasarımında kullanılan çizgilerin yanı sıra, kullanılan en yeni teknolojik özellikler sayesinde stil sahibi cep telefonunuzla iletişim kuracak, eğlenecek ve sürekli bağlantıda olabileceksiniz.Hem fonksiyon, hem de tasarım açısından kusursuz olan Samsung S7350 Ultra S, ince yapısı ve hafif kıvrımlı çizgileri ile oldukça etkileyici bir görünüme sahip. Taşıması oldukça rahat olan 12.6 mm. inceliğindeki Samsung S7350 Ultra S cep telefonunu ister avucunuzun içinde, ister cebinizde kolayca taşıyacaksınız. Telefon, parlak ve geniş ekranın dikkat çekici ön yüzünden, arka bölümdeki yenilikçi kayar kapak mekanizma tasarımına kadar her açıdan estetik.

Samsung S7350 S - Panoramik Bakış
Samsung S7350 Ultra S cep telefonunun geniş ekranı ihtiyaçlarınız için mükemmel bir tual sunuyor. 5 megapiksel kamera yüksek kalitede resimler çekmenizi sağlarken, Power LED Flaş karanlık ortamlarda aydınlatma sağlıyor. 30 kare/sn’de 720 X 480 çözünürlüğe sahip kamerası, video kayıt özelliği açısından Samsung S7350 Ultra S cep telefonunu rakiplerinin arasında en yüksek performans sunan cep telefonlarından biri haline getiriyor.

Samsung Ultra S S7350 - Geniş ekran ve navigasyon
16 milyon renk, 2.6 inç’ geniş ekran, fotoğraflarınızı, Google ve GPS haritalarını, web sitelerini ve daha birçok görseli mükemmel şekilde görüntülemek için 240 x 400 piksel WQVGA çözünürlük sunuyor. Auto Rotate Display (otomatik olarak dönebilen ekran) ile yatay ya da dikey modları arasında kolayca değişiklik yapabilir ve ekranınızdan fotoğraf çekimi sırasında maksimum performans alabilirsiniz. Samsung S7350 Ultra S ile gelen Route 66 Navigasyon’un kullanıcı dostu talimatları ile de gideceğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

Samsung S7350 Ultra S - Multimedya Mucizesi
Samsung S7350 Ultra Touch 5 megapiksel kamera ile yüksek kaliteli fotoğraf ve videoları ne zaman isterseniz çekebilmenize olanak sağlıyor. Windows Media Player’la uyumlu ve MP3/AMR/AAC+/e-AAC+/WMA formatlarındaki ses dosyalarını çalabilen S7350 Ultra S en sevdiğiniz şarkıları ne zaman isterseniz dinleyebilirsiniz. RDS’li stereo FM radyo en yeni müzikleri ve bilgileri telefonunuza getirirken DNSe özelliği de, cep telefonunun küçük hoparlörlerini kullanarak büyük ses sistemlerinin sunduğu doğal sesleri sunmasına olanak tanıyor.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 4756
favori
like
share
XmasterkingX Tarih: 14.08.2010 11:14
arkadaslar bende bu telefonu gec kaldım ama almayı dusunuyorum samsung s7350nin s7350iden ne farkı var dahamı ii dahamı kotu ? vereceginiz bilgiler icin simdiden tesekkurler
berfinay Tarih: 07.03.2010 18:16
gerçekten güzel telefon
bugün aldım en çokta otomatik olarak dönebilen ekranı hoşuma gitti :85: