Geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Konyaspor'un eski teknik direktörü Tevfik Lav, ölümünün 1. yıldönümünde Manisa'daki mezarı başında düzenlenen törenle anıldı..

Turgutlu yakınlarında geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Konyaspor'un eski teknik direktörü Tevfik Lav, ölümünün 1. yıldönümünde Manisa'daki mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.

Törene, Tevfik Lav'ın annesi Hüsna, babası Mehmet Lav, eşi Vecihe Lav, kardeşleri Salih, Latif, Gülşen ve Rahibe ve Emel, Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Niyazi Eniseler, Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Cengiz Ergün ve teknik direktör Levent Eriş, teknik direktör Reha Kapsal, futbolcular ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Okunan duaların ardından eşinin mezarına çiçek koyan Vecihe Lav, ''Hayatım seni unutamadım ve unutmam mümkün değildir. Ben ve biricik oğlun her zaman yanındayız'' dedi.

Konyaspor, Denizlispor, Ankaragücü, Vestel Manisaspor, Yeni Salihlispor ve Soma Linyitspor takımlarında çalışan Tevfik Lav için Tarzan Meydanı'nda lokma hayrı yapıldı. Ulupark'taki etkinlikte, sevenleri teknik direktöre ilişkin anılarını anlattı.

Lav adına ayrıca Manisa Belediyesi Kültür Sitesi Konferans Salonu'nda Manisa Fair-Play ödül töreni düzenlendi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 591
favori
like
share
puslukurt Tarih: 05.04.2005 08:18
Allah böyle acıyı kimseye göstermesin. Huzur içinde yatsın.
kurtjara Tarih: 04.04.2005 21:58
Önemli bir değerdi erken kaybettik, allah geride kalanlara uzun ömür versin.
lazcop Tarih: 04.04.2005 21:12
rica ederim
xERSANx Tarih: 04.04.2005 20:28
Tesekkürler Arkadasim ellerin dert görmesin.