Driver Genius Professional 2007 programını anlatmaya çalışacağım.Driver Genius Professional ile bilgisayarınızda bulunan aygıt sürücülerinizi hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Yedekleme sırasında ne oranda sıkıştırma yapacağını belirleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza format atmanız halinde artık driver cd’si aramanıza veya internette zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Yedekleme seçenekleri arasında bulunan backup my drivers in to an exe Auto-installer seçeneği sayesinde Driver Genius programı bilgisayarınızdan silinmiş olmasa bile driverlerinizi tekrar yükleyebilirsiniz.Ayrıca daha önceden yüklenmiş şu anda kullanılmayan sürücüleri listeleyerek silmenize imkan tanır. Bilgisayarınızda bulunan donanım hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sürücü yedeklemenin yanında sizin için sürücülerin güncellemelrini arayarak indirmeniz için alternatif linker verir. Güncellemeleri indirdikten sonra ayarladığınız(Pc de kullandığınız) Anti-virüs programı ile tarayarak sistemi olası tehlikelerden korur.

Programı ilk çalıştırdığımızda şu ara yüzle karşılaşırız.Öncelikli olarak sürücülerimizi nasıl yedeklediğimize bakalım. Burada 3 seçeneğimiz var. Ama benim önerim auto-installer seçeneğini seçmeniz yönündedir. Eğer bu seçeneği seçmezseniz sürücüleri yüklemek için tekrar programı kullanmak zorunda oluruz.NOT: Resimli anlatım benim tarafımdan hazırlanmıştır. Kesinlikle bir yerden alıntı değildir.

Programı yüklemek isteyenler için linki;

YUKLE
Sürücü Yedekleme, Backup Drivers, Driver Genius Resimli Anlatımı, Driver Genius Pro Resimli Anlatımı

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 611
favori
like
share
baysal Tarih: 23.01.2011 18:00
emegine saglik
LEVIS-501 Tarih: 28.03.2009 12:03
Program sadece yedeklemeye yaramaz. İnternet bağlantısı olab bir bilgisayarda tüm sürücüleri kendi serverlerinden tarayarak günceller ve olmayan sürücü varsa bunları bulup indirmenizi sağlar. Anakart CD si bulunmayanlar için adeta can yeleğidir.
memleket44 Tarih: 28.03.2009 08:59
emeğine sağlık