shadow204 senin bu söylediklerin şu durumda bizim tanıdıgım muhsin yazıcıogluna uymuyo ne desen bizi bu bakış açısından baktıramazsın nasıl sen muhsini kötü biliyosan bizde avatdaki şahsı kötü biliyoruz bizimde onun hakkında olumsuz bilgilerimiz ve olumsuz düşüncelerimiz vardır bellki sen solcusun biz sagcı aynı onlar gibi sen bize karşıdan bakıyosun biz sana sen bak bakalım deniz gezmişin eksilerini nekadar görebilirsin bana göre bisürü yanlışı var ama sana göre yok dogal olarak bize görede öyle ayrıca muhsin başkana yaetirce işkence edip bunun bedelini fazlasıyla ödetmişsiniz daha ne olsun dimi ama

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1728
favori
like
share
3übirarada Tarih: 19.04.2009 00:07
buradaki iddialar bazı kisiler icin dogru olsada muhsin yazıcı oglu icin dogru oldugunu dusunmuyorum.adı ustunde iddaa.herkes herseyi iddaa eder.ama gercekler farklı olabilir.bu iddaalarınızı hangi delillere dayandırıyosunuz.bu arada ortalıgı karsıtırmak gibi olmasın ama bu işte kirli ellerin var olduguna dair duyumlar alıyorum.askeri helikopter gunesi buldu fakat orada olume terk etti diye.iddaaa bu tabiki.bekleyip gorecegiz gercegi....
BoNcuKK Tarih: 08.04.2009 22:36
bu konuyu benim kapatma yetkim yok ayrıca kapanması gereken bi konuda deil bence kalmasından memnunum

shadow204 bişey demiyorum sana ama ben kendi şahsıma söyleyeyim şahsiyetimi kişilimi düşüncelerimi vicdanımı siyasete kaptırmadım henüz ben deniz gezmiş adınada üzgünüm kim olursa olsun düşüncesi nasıl olursa olsun bu şekilde muameleyi ölümü hak etmiyo insan için üzülünür üzülmeliyiz düşünceleriyle yargılamamdan burda hazin bi kaza hazin bi son ve hazin bi ölüm var günah keşke nezaketende olsa arkadaşımız olarak baş saglıgı dileyip bi nebzede olsa acımızı paylaşmak yakışdı sana en azından içinde kalabilidi kinin hırsın öldükten sonra ne önemi varki bu duyguların öldü zaten kim haklı kim haksız allahın karşısında sonuca varacaktır zaten bizim bekledigimiz arkadaşlarımız olarak insaniyet nezaket bari böyle bi durumda siyaseti bi kenara bırakın yoksa sizden kimse sagcı olun muhsinci olun diyen yok olamazda herkesin bi safı var bi düşüncesi var bana yakışan ben saygı duyuyorum ve sen benim arkadaşımsın yine seninle muhabbetim olcak ben arkadaşlarımı siyasi düşüncelerine göre seçmem bana yakışmaz inancımada yakışmaz tuttugum safada yakışmaz
Turania Tarih: 08.04.2009 16:59
bu konu açıldığında ölüm haberleri gelmemişti ve arama çalışmaları devam ediyordu ama boncuk nete fazla gelemediği için öylecede kaldı..
sin28 Tarih: 08.04.2009 15:30
yani biz nasıl deniz gezmişe acımıyorsak ölmesine bizden sağcılar olarak söylüyorum yanlış anlaşılmasın sizinde bu şekilde bakmanız gayet doğal..dediğin gibi bakış açısı..
Dua konusunda niye böyle bi konu açıldı ki yani...
eyLem_güzeLi Tarih: 08.04.2009 15:20
..
..shadowa katılmakla birlikte; acı bir şekilde ölmesi yine de benim zihnimde ki yerini zerre kadar olsa bile değiştiremez..

ama herşeyden öte bir insanı kaybettik..
umarım, geride bıraktığı ailesi çabuk toparlanır ve zor da olsa yaşama yeniden tutunurlar..

..
gözlüklü Tarih: 08.04.2009 15:04
sirf acimakla, göz yasi dökmekle saygi gösterilmiyor.
bende muhsinci degilim fakat adam cok dürüst ve gercektende bizden biri, halktan oldugu icin üzülüyorum vefatina.

rahmetle aniyoruz.
Turania Tarih: 03.04.2009 11:53
biz bakıyoruz sen o gözlüğü çıkarda öle bakmayı dene
mozkaradas Tarih: 02.04.2009 20:04
Siyasi fikirleri ne olursa olsun hayatinda iyi veya kötü ne yapmis olursa olsun, oda bir insandi, ve feci sekilde can verdi, geride 2 boynu bükük evlat birakti. Bu sebepler üzülmek için yeterde artar bile.

Bende siyasi fikirlerine katilmiyordum rahmetlinin ama günlerdir bende üzülüyorum görüntüler gözümün önünden gitmiyor. Siyasi görüsü farkli diye bu sekilde ölmüs birine üzülmek garip mi ? Bence degil, içinde biraz vicdan merhamet sagduyusu olan insan bu olaya üzülür. Ben sahsen böyle bir felakete siyasi açidan bakamam, sadece bir insan olarak bakabilirim.

Ben o helikopterdekilere üzülmedim demiyorum yanlış anlaşılmasın sadece muhsin yazıcıya üzülmedim diyorum biz ölülerin ardından o kadar gözyaşı döktük ki; öldüren zihniyetin temsilcilerine, elbette gözyaşı dökmeyeceğiz. Ve ben elbette üzülmeyeceğim. İlk bakışta "acımasız" gibi görünse de bu dediklerim; kimlerin acımasız olduğu gün gibi ortadadır. Sadece gerçekleri görmek için hangi açıdan bakmamız gerektiğini bilelim.
BoNcuKK Tarih: 02.04.2009 17:57
havil çünkü sen insaniyet namına içinde bişeyler var ama arkadaşlar vicdanlarını siyaset ugruna kaybetmişler medeniyette bunu gerektirir medeniyet diye kendinizi paralıyosunuz neden arkasında durdugunuz fikri uygulamıyosunuz medeniyete davet ediyorum sizleri sokakta bi hayvan can verse içimiz parçalanıyo görünce bu insan insan 6can 6 beden hazin bi sonla yolcu ettik herşey siyaset deil siyasetinizide yapın düşünün istediginiz gibi ama vicdanınızı insanlıgınızı kaybetmeyin muhsin başkan gibi kendinizden ödün vermeyin örnek alın biraz en azından siyasi duruşunu