Verimlilik kültürünü yaygınlaştırmak ve buna ilişkin kamuoyu oluşturmak amacıyla her yıl düzenli olarak kutlanmakta olan “Verimlilik Haftası” bu yıl da Merkezimizin kuruluş yıldönümü olan 17 Nisan’dan itibaren Milli Prodüktivite Merkezi yönetici ve uygulamacılarının katılacakları sohbet toplantıları, paneller ve konferanslar gibi çeşitli etkinliklerle kutlanacaktır. Verimlilik Haftası nedeniyle broşür ve afişler hazırlanacak, yerel ve kitlesel basın yayın kuruluşlarında konu ile ilgili söyleşiler yapılacaktır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Ahmet Necdet SEZER’in “Hafta” ile ilgili mesajlarının ardından başlayacak olan Verimlilik Haftası etkinliklerine, kamu ve özel kesim kuruluşları, üniversiteler, ilk ve ortaöğretim okulları olarak sizler de katılabilirsiniz. Tüm kuruluşlarımızın hafta dolayısıyla yapmayı planladıkları her türlü etkinliği, MPM olarak ÜCRETSİZ destekleyebilir ya da ortak etkinlikler düzenleyebiliriz.

Verimlilik Haftası boyunca, “Verimliliği” birlikte çevremize anlatalım…

Çocuklarımıza verimliliği bugünden öğretip, geleceklerini kurmaları için bir şans tanıyalım…

Üniversitelerimiz, ilk ve orta öğretim kurumlarımız, firmalarımız, kamu kuruluşlarımız, kısacası bu ülkede çalışan, bu ülkenin toplumsal yapısına can veren her türlü yapı taşlarımız; Verimlilik Haftası’nı birlikte kutlayalım.

Böylesi bir etkinliğe imza atmak isteyen her kesimi, bizimle ortak çalışmaya çağırıyoruz. Biz, verimliliği artırmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız: ya SİZ?

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1609
favori
like
share