Bedava download Bedava indir Bedava program Bedava yükle

[URL=http://img172.imageshack.us/my.php?image=adszngt.jpg]

Dosya Boyutu: 10,10 MB
Lisans: Ücretsiz

Tek bir tıklama ile çeviri yapabilen çevrimiçi sözlük programı. Bilgisayarınızda herhangi bir kelimenin üzerine gelerek ilgili tuş ve fare kombinasyonlarına bastığınızda otomatik olarak çeviri yapıyor.

ClickIVO tek tık ile kullanımı kolay çeviri ve sözlük programıdır. Hemen hemen tüm dilleri desteklemektedir.

Genel Özellikler
Tek tık ile kolay kullanım!
İnternet gerekliliği olmadan kullanım
Bütün windows uygulamaları ile uyumlu
Telaffuz imkanı
Çoklu arabirim dili
Cümle çeviri
Akıllı Sözlük Sistemi
Karakter sorunsuz daha fazla sonuç
83 Dil desteği

Sözlük
ClickIVO ile çeviri metinlerini yazmaktan, kopyala-yapıştır yapmaktan artık kurtulabilirsiniz. Ekranda gördüğünüz ve çevirmek istediğiniz yazının üzerine tıkladığınızda yazının istediğiniz dilde çevirisini elde edersiniz. Gelişmiş ve ekranınızdaki karakterleri tanıma özelliğine sahip yazılım ile fare imlecinizin hareketlerini ve tıklama alanını algılayarak sözlük işlevini fonksiyonel olarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir Windows uygulaması, web tarayıcıları, e-posta hesapları, ofis uygulamaları ve mesajlaşma programları ile uyumludur. Aradığınız kelimelerin doğru telaffuzlarini sesli olarak da alabilir ve telaffuzları hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Çevrimdışı olarak da çalışabilen yazılım her yerden kullanabileceğiniz kadar basittir. Akıllı Sözlük Sistemi - Onlarca dil arasında da çeviri yapma imkanı. Örnek olarak: Çince'den Almanca'ya, Fransızca'dan Türkçe'ye vb. yüzlerce seçenek.

Metin Çevirisi
Uzun metinler arasında çeviri sistemi. Örneğin İngilizce-Türkçe. Sözlük karıştırarak veya yazarak veya anlam kurmaya çalışarak çeviri yapmaktan ClickIVO ile artık kurtulacaksınız. Kullanıcı odaklı ve kişisel isteklere uygun özelleştirilebilen arabirimi ile de kullanım kolaylığı sağlayan yazılım bu özelliklerinin yanında tek tıklama ile Wikipedia makalelerine erişim de sağlayarak araştırma sürelerinizi kısaltıyor.

Download

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 404
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 12.04.2009 23:27
eline saglık en kısa yoldan tercüme
ibrahimferhadli Tarih: 12.04.2009 12:39
Paylaşım için teşekkürler bu sözlük sadece türkçe-ingilizce mi çeviri yapıyor?