Kadın Ayakkabıda Moda Renkler - Kadın ayakkabısında yaz renkleri - Moda Renkler

[URL=http://img17.imageshack.us/my.php?image=20207374.jpg]

Kadın ayakkabısında fuşya ve turuncu ağırlıkta olmak üzere, fıstık yeşili, sarı, mor gibi canlı renkler bu yaza damgasını vuracak.

KTO-TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezi nde açılan Konya Ayakkabı, Yan Sanayi ve Moda Fuarı nda, ayakkabıda dünyanın en önde gelen ülkesi İtalya ile birlikte Tayvan dan ve Türkiye den toplam 91 firma, erkek, kadın ve çocuk ayakkabılarında yaz modellerini sergiliyor.

Erkek ayakkabı stantlarının ağırlıkta olduğu fuarda, az sayıda kadın ayakkabısı ve terliklerinin yer aldığı stantlar, rengarenk ürünlerle ziyaretçilerin dikkatini çekiyor.

Her renkten babetlerin ağırlıkta olduğu stantlarda, kadınların vazgeçemediği abiye ve terliklerde de canlı renkler daha fazla görülüyor.

Konya da kurulu bulunan bir firmanın sahibi Cüneyt Mustafa Dölek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her yıl olduğu gibi bu yıl da kadın ayakkabısında canlı renklerin kadın müşterilerin beğenisine sunulduğunu belirtti.

Kadın ayakkabısında bu yaza fuşya ve turuncunun damga vuracağını belirten Dölek, Fuşya ve turuncu ağırlıkta olmak üzere, fıstık yeşili, sarı ve mor gibi canlı renkteki ayakkabılar ile siyah ve beyaz ruganlar kadınların ayaklarını süsleyecek dedi.

Dölek, kadınların son yıllarda topuğunun çok küçük ve aynı zamanda yumuşak olması nedeniyle yaz için oldukça kullanışlı ve rahat olan babetleri daha çok tercih etmeye başladıklarını ifade ederek, kadın müşterileri için babetlerin yanı sıra, Fermuar ve Gladyatör gibi daha iddialı modeller hazırladıklarını da bildirdi.

[URL=http://img17.imageshack.us/my.php?image=39534033.jpg]]

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 477
favori
like
share
Nerqish Tarih: 29.03.2009 11:23
[COLOR="SlateGray"]Fusya benim rengim zaten eline saglik superim.
AYIŞIĞI Tarih: 29.03.2009 01:18
ellerine sağlık hayatım