Bayanlar Neden Sık Sık İmaj Değişikliği Yapar? Deyince insanların aklına ilk olarak ya moral bozukluğundan ya da saç renginden sıkılıp yeni modeller denemek isteyen bayanlar gelir aklımıza.

Bayanlar moral bozukluğundan dolayı genelde kendilerini kuaförlere atarlar. Onlar için kuaförler rahatlama moral depolama yeri olarak da adlandırabilir. Sevgilisinden ayrılan kocasıyla kavga eden kendisini güzellik merkezlerine atamaktadırlar fakat kendilerine uygun saç rengi ve saç şekilleri de kararsız kalırlar. Çünkü o zaman bir arayış içinde olurlar değişiklik ararlar kendilerinde. Oysa ki saç rengi seçimi saç modeli deneyim ister öyle gelişi güzel aa bu renk çok güzel bende denemeliyim diye düşünülmemelidir. Araba kullanmaya benzer saçta değişik yapmak deneyimli olmak ister. Deneyimli değilseniz duvara toslarsınız. Bu yüzden sırf farklılık olsun diye halk dilinde saçı rezil etmeye gerek yoktur. Kişi kendi yüz tipine göre saç stili kullanmalı bu konu aslında çok önemli bir detaydır. Daha sonra pişmanlık yaşamamak için… Tüh ne yaptım ben… keşkelere yer vermemek için bilgili kişiler tarafından öneriler alınmalıdır..

Halk arasında aldatılan kadın saç değiştirir kanısı vardır. Bu kanının doğruluğunu ünlüler de uygular hale geldi. Ünlü bayanlar sonu kötü biten ilişkilerinin ardından ya saçlarını boyatırlar ya da modelini değiştirirler. Bu kanı bence de doğrudur.. Çünkü bir başka deyişle kişinin ruhsal durumunu anlatmak için saç rengini değiştirir. Aslında kişi bu haliyle etrafa mesaj verir. Çünkü çoğu insan bilir durup dururken saç rengi değiştirilmez. Çünkü kişi farklılık ararken aslında kendini riske atar. Ya güzel olmazsa diye..Aslına bakarsanız bayanlar riski sever:)

Hep ruhsal durumdan bahsettik. Tabi illaki erkeklere bağımlı kalarak saç rengini değiştirmezler..
Yıllardır aynı saç modelini ve rengini kullanan özellikle de çalışan bayanlar biraz daha farklı gözükmek isterler. Hep göz önünde oldukları için. Diğer bayanlar gibi onlar da risk alırlar. Aslında her iki neden ele alınınca ortak nokta şudur; tabi isteyen istediği saç modelini ve saç rengini kullanabilir ama kişi kendine uygun modeli seçmelidir. Sonuçta kişi hoş gözükmek kendini de mutlu etmek için yapar. Riskli olduğunu da bildikleri için tavsiye ve önerileri dikkate almalılar. Yüz şeklinize , ten renginize göre saçınızı kestirin ve boyatın. Bu yüzden tehlikeli sayılabilecek riskler almayın. Benim tavsiyem her zaman budur.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 636
favori
like
share