antivir guard enable antivir guard kullanımı avg 8 ayarlar, avg 8 ayarları avg 8 i kaldıramıyorum, avg 8 kullanımı avg ayarları, avg tamamen kaldırma, avg yi kaldırmak mdl ayarları
Avg 8 kurulumu MessengerDiscovery Live İçin AVG Internet Security 8.0 Ayarları


AVG Internet Security 8.0 kurulu bir bilgisayara MessengerDiscovery Live'ı kurarken ve AVG izinlerini verirken dikkatli olmalısınız. MDL'nin kurulum dosyasını çalıştırdığınızda aşağıdaki uyarıyı alacaksınız:Resimde gösterildiği gibi önce kutucuğa tıklamalı ardından da "Allow for all" tuşuna tıklamalısınız. Kurulum bittikten sonra WLM oturumu açarken aşağıdaki uyarıları alacaksınız, resimlerde gösterildiği gibi kutucukları işaretleyip "Allow for all" tuşlarına tıklamalısınız:

MDL'ye erişim izinlerini verdikten sonra herhangi bir problemle karşılaşmamanız gerekir. Hala sorun yaşıyorsanız, WLM'yi bir kez yeniden başlatın. Yanlışlıkla AVG uyarı ekranında "Block" tuşuna tıkladıysanız, AVG Internet Security ana ekranında bulunan Tools > Firewall settings menüsünden firewall ayarlarına gidin. Standalone computer > Applications ekranına gelin:Listeden MDL'yi bulun ve "Application action" seçeneğini "Allow for all" olarak belirleyin. Daha sonra "Apply" tuşuna tıklayın ve AVG'yi pencerelerini kapatın.

AVG tamamen kapalıyken MDL'yi kurmak - kaldırmak - yeniden kurmak istiyorsanız, saatin yanındaki AVG sembolüne sağ tıklayın ve "Exit" seçeneğini kullanın.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 630
favori
like
share