Kemal Kılıçtaroğlu İsmi ön plana çıktığı günden beri Ben bunu hep savundum
CHP'de artık Baykal devrinin bir şekilde kapanması gerektiğini taze kana ihtiyaç duyulduğunu altını çizerek diğer konulara yazdığım mesajlarda okumuşsunuzdur
Belki biraz ağır olacak ama Baykalın Kılkıçdaroğlunu istanbuldan aday göstererek kendi koltuğunu biraz daha garanti altına aldığını idda ediyorum.Lakin geldi çattı 29 Mart yerel seçimleri Kılıçdaroğlu seçilemedi
Bana göre baykalın planı geri tepti Kılıçdaroğlu parti içinde çok daha güçlendi

Şahsi yorumumu yaptıktan sonra

Sorumuzu Soruyoruz:

Kemal Kılıçdaroğlu CHP'nin Genel Başkanı Olmalı mı?

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2550
favori
like
share
makrao Tarih: 30.05.2010 13:25
Torununu 10 Aylıkken Sigortalatan Dürüst Adam:İNDİREGANDİ KEMAL
SGK kayıtlarına göre Kılıçdaroğlu'nun, Çalışma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ola...rak görev yaptığı dönemde 14 yaşındaki oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, ortaokul 3. sınıf öğrencisi olduğu dönemde hem okula gittiği, hem de Ekinciler Holding isimli firmada tam gün olarak çalıştığı kayıtlıydı.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun hem tam gün okula giden, hem de aynı anda bir işyerinde çalışan marifetli oğlundan sonra, şimdi de torunu bu konuda marifetli çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir'de yaşayan büyük kızı Azime Aslı Kılıçdaroğlu Nadir'in çocuğu Duru Nadir'in, SGK kayıtlarında henüz 10 aylıkken bir firmada 2 gün çalıştığı ve 40 TL para kazandığı görülüyorişte kemal kılıçdaroğlunun dürüst davranişlarindan birisi
ClementiNe Tarih: 28.05.2010 06:30
'İran'ın haklarından bizene' diye bi yorum yapmışsın.. 2 gün sonra çıkarsın gene filanca Amerikanın adamı falanca Avrupa yanlısı dersiniz.. Sizden beklediğim yorumlar herşeyden önce bunlar..

Bu arada düşüncede 6 evre vardır.. 6. evrede filozoflar yer alıyor..

Ben yorumlarımda sizin söylediğiniz şeyleri anlatmaya çalıştım zaten.. Yolsuzluk yapmayan Bülent Ecevit zamanında gerçekleşti bu olaylar.. Bu halk Ecevit döneminde köşklerde, boğazdaki villalarda yaşamıyordu.. O dönemde yaşanan krizin etkileri hala devam ediyor Türkiye'de.. Gidin araştırın.. O krizden sonra kaç tane Türk bayraklı gemi, 3 tarafı deniz olan bir ülkede aktif olarak çalışıyor.. O dönemde iflas eden şirket sahipleri küçük esnaflar nerelerde yaşıyorlar.. Bunların istatistiğini de tutun.. Failimechul cinayetler kimler tarafından yapılıyordu.. Uğur Mumcu, Kışlalı cinayetleri neden aydınlatılamadı hiçbir başbakan döneminde.. Bunları da araştırın.. Kaç tane vatan evladı bu yüzden kimvurduya gitti.. Bunların arasında Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanıda var.. Bu ülkeden bir Turgut Özal geçmiş okuyun araştırın ne verdi bu ülkeye.. Ne yapmak istedi.. Neleri yapabildi.. Hiçbişey yapamıyorsanız oturun Kurtlar Vadisi Gladio'yu izleyin.. Orda anlatılanların çoğu gerçek.. Artık devir değişti.. Aydınlatılmayan hiçbir olay yok Türkiye'de.. Bazıları bu ülkede istediği gibi yaşayamadığından şikayetçi.. Danıştay'a saldırı düzenle.. Hrant Dink'i öldür.. Hakkari'de kitap evine bomba koy.. Sonra da doğan medyasından haberleri izle.. Liste hazırdır.. Hep aynı senaryo.. Ya Fethullah Gülen, ya Hizbullah ya bilmemne.. Herkes de bunca yıldır nasıl yedik bu palavraları diye kafasını vurmaya başladı artık.. Şu saatten sonra sadece yönetilirsiniz arkadaşım.. Siz de yönetilirsiniz.. Sayın Kılıçdaroğlu'da yönetilir.. Yapacak hiçbirşeyiniz yok.. Seyredin ve yorum yapın..
Leyl-i Lal Tarih: 28.05.2010 00:24
Kılıçdaroglu diyince aklima gelen ilk isim Mehmet Sevigen oluyor...
"Dürüst insanlarin yanindayiz"...Evet....
Madem öyle Sevigen olayinda Klicdaroglu neden sesi pek cikmadi...
Bir an icin gercekten Muhalefete yenilikci bir lider olabilir diye düsündüm amma dürüst bir siyasetci olmadigi kanaatinede vardim...
Anca bu sekilde olan bir muhalefet AKP´'ye prim yaptirir ve iyi calistirir
Nedense o sevigen olayindan sonra dürüstlükten dem vuranlar birden tabiri caizse süt dökmüs kedi kesiliverdiler
Kinlardan cekilen keskin dürüstlük kiliclari birden yine ayni yerlerine sessiz sedasiz girdi..
Belki de pas tutmaya yüz tuttu bile..
Simdi böyle bir durum karsisinda Kilicdaraogluna nasil inanmali tabi ki bu benim kendi görüsüm aksini savunanlarda olabilir oda onlarin görüsüdür..
Klicdaroglu ancak Baykal'dan icazet alirsa tam anlamiyla Baskan olur ki Baykal'in pek geri cekileceginide sanmiyorum...Gönlü yok..
Haklarinda Hayirlisi Olsun...CHP' ye Yeni Kan Ve Yenilik Sart...
MeLiS-EcE Tarih: 28.05.2010 00:18
Gelmeli.. Geç bile kaldı chp nin başına geçmekle...
Gundii Tarih: 27.05.2010 23:42
kılıçdaroglunun kurultaydakı konuşmasından bi kac alıntı yapmak isterim.

guneydogudakı insanlara ekmek... kürt sorunu çozulmustur.. dagılabılırsınız.. şıpşak çozdu adam..

tekstillerde çalışan bayanların sıgortası yapılacak türban sorunu çozulmustur ..ne alakaysa..?

halkla birlikte olacaklarmış itiraf edılıyor halktan kopuk olduklarını.. ve eşitlik saglanmış oldu..
laiklik ayakları brakıldı.. çunkü yemiyo artık...
Dersimde anaları aglattıklarında syn. kılıçdaroglunun pısırıklıgı hala zihinlerde..
bu ay çok garıp olaylar yaşandı.. mesela deniz baykal için kendini yerden yere vuranlar.. aglayanlar sızlayanlar buhar oldu..ne oldu hakkaten birden bire..deniz baykalı ve Deniz Gezmişi aynı kareye koyan lalelere ne oldu.. yoksa gorduklerımız.. ruyamıydı..?kılıcdarogluna bu ruzgarı veren aydın dogan medyasının bu pohpohlaması karşılıksız vatan sevgisindenmidir ?
bana gore akpnin oy toplayıcısı olacaklar ve biz akp yi bi 5 yıl daha çekecez.. vesselam..
TeBeSsÜm Tarih: 27.05.2010 21:39
hayırlısı neyse o olsun :72:
sevil1903 Tarih: 27.05.2010 20:25
Yasın 26 (: Emin Ol arastırıyorum..

Benim Üklemde Bunlar Olmusken Yemişim İranın Hakkını Bırakın Allah Askına Ya...senin bu Düşüncelerin 1 seviyeyse Ben 2Seviyede Kalayım..İlk önce Benim Halkın refahını Düşünsünler ..benim emeklim Hangi Sartlarda Yasıyo .. eğitim öğretim hangi seviyede..insanlar evlerine Ekmek Alabiliyomu Önce Bunları Halledelim..

Bilmem Farkındamısınız Ama Üretemeyen Bir Ülke Oldukk! Dısarı Bağımlı Herseyi Dısardan Alıyoruz...Artık Eti Bile...! Elimizdekileride Özelleştirme Adı Altında Dısarı Sattık..Aklıma Bir Söz Geldi Şu Sırada..!

Herşeyi satacağım. ‘Memleket işgal ediliyor’ diyorlar. Evet, çağırıyorum; Amerikalı’yı, Rus’u işgale çağırıyorum.TÜPRAŞ’ı Ruslara veremezmişiz; onlarınki para değil mi? Parayı veren düdüğü çalar. Devletin elinde ne varsa satacağım. Müşteri gece gelse, yatağımdan kalkar pijamalarımla gider satarım.’’
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ..!
ClementiNe Tarih: 27.05.2010 19:52
Psikolojiyi felsefeyi hiç sevmem.. Yaşın kaç onuda bilmiyorum ama düşüncelerin gelişimöncesi dönemle paralel.. 2. seviyede düşünüyosun.. Devlet hastanelerinde insanların hangi şartlarda sağlık ihtiyaçları gideriliyor.. Devlet vatandaşının canını herşeyden üstün tutabiliyor mu.. Yada anayasanız, ceza yasalarınız, sosyal güvenlik yasalarınız buna müsade ediyor mu..Bu ülkede banka hortumlayan kişilerle açlığını giderip yaşamını sürdürmeye çalışırken baklava çalan çocuklar aynı cezaya neden çarptırılıyor.. Devletin sosyoekonomik yapısı vatandaşların ihtiyacını karşılamak yerine, karşılaştığı her sorunda geçici çözümler üreterek yapboz tahtasına dönen sistemlerimiz, kanunlarımız.. Geniş düşünün biraz.. Bu ülkede 8 senedir şunlar bunlar oluyo diyosun.. Ne olduğunu herkes görüyor.. Türkiye krizden etkilenmemiş diye kafa yapıyosunuz tamam.. 8 senede kaç banka hortumlandı Türkiye'de.. Hortumculardan hesap soran kimdi.. Dinç Bilginleri, Cem Uzanları kim cezalandırdı sizde bunları araştırın.. Ergenekon davasını bu cesaretle hangi siyasi lideriniz sürdürecek.. Kim İsrail'e böylesine kafa tutacak.. Kim Birleşmiş Milletlerin karşısında İran'ın haklarını savunacak.. Bunları da araştırın..
sevil1903 Tarih: 27.05.2010 19:12
sence Niye..? Sen rahatsız deilmisin Bu durumdan..Ben Rahatsızım..evet Birileri Ve Yandasları 8 Yıl önce Fakır edebiyatı Yapıp Şimdi Şirketler Yatlar Havuzlu Villarda Oturuyasa Daha Gencecik Yasta Milletvekili Çoçukları Ve Akrabaları Zengin şirket Sahibi Oluyosa...Bitarafta İnsanlar Aclıktan Cinnet Gecirip İşsizlikten parasızlıtan Kendi Çocuğunun Boynuna Bıçak Dayıyosa..Sölerim ..! Her Defada Yine Yine Söylerim..!

Yolsuzluklara Karısmamıs Bi Lider Arıyosan Bülen Ecevitin Hayatını Arastırabilirsinn..basbakanlık Arabasını Bile Kullanmamıstır..! Ama Cumhurbaskanımızın Eşi ..Daha Köske Cıkarcıkmaz Köskteki Bütün Esyaları Değiştirmiştir..!neyse..

Bu gün bi köse yazısında İlginç bi tespit Okudum Sizlerede Paylaşayım..


Ekonomik sıkıntılar, toplumda büyük travma yaratıyor.
Hırsızlık olayları, cinayetler, fuhuş... İntiharlar, karısını ve çocuklarını koyun gibi doğrayan adamlar, düğün basıp her yanı kana bulayan çılgın âşıklar, bileziklerini almak için yeni gelini öldürüp kolunu kesen caniler... Ülkemiz büyük trajedilerin yaşandığı kanlı bir arenaya döndü.
Elime, durumumuzu ayna gibi yansıtan ilginç bir istatistiğin rakamları geçti:

Ülkemizde 6 dakikada bir ev soyuluyor.

4 saatte bir cinayet işleniyor, 4 dakikada bir adam yaralanıyor.

4 saatte bir kadına, bir kıza veya bir erkek çocuğa tecavüz ediliyor.

7 dakikada bir otomobil çalınıyor. 18 dakikada bir yankesicilik yapılıyor.

60 dakikada bir çocuk kaçırılıyor, 41 dakikada bir kapkaç olayı yaşanıyor.

Kısacası suçlular ülkesi haline geldik!

* * *

İyi ki kriz teğet geçmiş! Ya teğet geçmeseydi halimiz ne olurdu?