Güle Güle Volkan Başkan Trabzon seni Unutmayacak Bu Bir Hizmet Yarışı Kimbilir ileride yeniden gelirsin
Yolun Açık Olsun


Canalioğlu,"Kentte hüzün var"
31 Mart 2009

CHP Trabzon Belediye Başkan adayı Volkan Canalioğlu, TGC'de basın toplantısı düzenledi
Trabzon Belediye Başkalığını kaybeden CHP adayı Volkan Canalioğlu, Trabzon Gazeteciler Cemiyetinde düzenlediği basın toplantısı öncesi Cemiyet önünde partililer tarafından alkışlarla karşılandı.

Trabzon Belediye Başkanlığını kaybeden CHP adayı Volkan Canalioğlu, TGC'de basın açıklaması yaptı
CANALİOĞLU'NUN KONUŞMASI
5 yıl boyunca güzel yıllar yaşadık. Bizler görevi devraldığımız mart 2004 ten sonra kentin gerçeklerine göre yatırımlarımızı yaptık. Bunu yaparken hep birlikte yaptık. 5 yıl boyunca büyük mücadele gösterdik. SÜrekli şikayetler oldu. Biz kendimize güveniyorduk. Kimseye rant sağlamadık, kendimize rant sağlamadık. Her zaman kent yararına hizmet verme anlayışında oldu.Herkesin önerilerini alarak bu çalışmaları yaptık.

Arkadaşlarımız paralarını günü gününe ödedik. İkramiyelerini ödedik. Belediyemizi kurumsallaştırdık.

Şimdi duyuyorum dakika 1 gol bir, kurumlarımıza gidiyorlarmış. Bu kurumu toplumla yürüttük . Baskı yapıyorlarmış. İnanmak istemiyorum. Birilerinin dayatmasıyla olmaz, kukla durumuna düşersiniz. 2000 arkadaşımızın kimse kılına zarar getiremez.
Hiçbir kimse al sana altın diyemez. Baskı altına alamaz. Kentimizi temsil etmede yurtdışında büyük çaba sarf ettik. Kentimiz marka kenttir. Kentimiz büyük şehir olmalıdır.


İnanıyorum ki bugün 7 yaşında olan çocuklar Volkan Canalioğlu'nu biliyorlar. Bu kentte 80 yıl Volkan Canalioğlu yaşayacaktır.Vatandaşlarımız bize bir işaret vermiştir. Biz bu işareti aldık. Bizi sevdiklerini güvendiklerini ortaya koymuşlardır. Siyaset uzun solukludur. Bundan sonra ne yapacağımızı zaman gösterecek.

Kaynak:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 562
favori
like
share