Sistem gereksinimleri:

* Windows 2000/XP/Vista
* İşlemci: PIV 2.1 GHz
* DirectX 9.0c
* 1 GB RAM
* Boş sabit disk alanı: 7 GB
* 3D Hızlandırıcılı donanım T&L ve Pixel Çizimli 128MB ekran kartı DirectX 9.0c
* DirectX-destekli Ses kartı
Tür:FPS
Yapımcı:Pivotal Games
Dağıtımcı:Eidos Interactive
Platform:PC,PS3,Xbox 360
Çıkış tarihi:Çıktı
Web:[URL]http://www.eidosinteractive.co.uk/gss/conflictops/
Multiplayer:Online,Coop
Alternatif:SoF 3

İlk duyuruldu zaman ismi Crossfire olarak açıklanan oyun şimdi isim değiştirdi. Yapımcılığını Conflict sersinin yaratıcısı Pivotal Games
üstlenmiş durumda. Oyunu, istersek tek kişi olarak, istersek de Internet üzerinden bir arkadaşımız ile birlikte oynayabiliyoruz.
Oyun, Windows Vista’nın satışa sunulması ile birlikte hayata geçirilmiş olan Live Anywhere sistemi ile birebir uyumlu olacak.
Bunun sonucunda PC ve Xbox 360 kullanıcıları, aynı anda Conflict: Denied Ops’u oynayabilecekler. Umarım sonu Shadowrun gibi olmaz.İkili taktikler - Takım üyelerinizden istediğini seçin ve tek kişilik oyun versiyonunda çok daha rahat hareket edin. Veya bir arkadaşınız oyununuza online olarak katılsın ve gerçek bir takım oluşturun.

Düşmanlarınızı patlatın - Bölümler inanılmaz derece ateş altında geçmekte ve devam etmeniz için düşmanlarınızı havaya uçurmanız dahi gerekebilir.


Herşeyi patlatın - Düşmanlarınızı patlayıcı silahlar ile bubi tuzakları ile bezdirin. Duvarları arabaları, evleri kısacası herşeyi envanterinizde hangi bomba var ise ona göre patlatın.

Erişilebilir aksiyon - Tek kişilik oyun modunda takımınıza görevleri ve emirleri siz veriyorsunuz. Çok kolay bir şekilde birkaç tuşa basarak hangi takım üyesinin nereye gideceğine siz karar verin onlar gerisini halletsin. Bu sayede siz de aksiyona konsantre olun ve eğlencenin tadını çıkarın.

Puncture-Tech™ - Stratejik yoketmeleri olanaklı kılan teknoloji Pivotal Studios tarafından grafik motoruna aktarılmıştır. Oldukça iyi bir görselliğe sahip bu oyun ile oldukça iyi zaman geçireceksiniz.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1106
favori
like
share
mkemal Tarih: 17.05.2009 15:32
saol