parlak saçlar, saç bakımı, saç boyama, saç dökülmesi, saç ektirme, saç için pratik bilgiler, saç kesimi, saç modeli, saç şampuanı, saç şekilleri, sağlıklı saçlarSaç kestirirken dikkat etmeniz gereken noktalar..
* Dergilerden saçlarını beğendiğiniz ünlülerin fotoğraflarını kesin ve sonrasında kendi yüzünüzü onların yüzlerinin yerine koyun. Böylece aynı modelin size yakışıp yakışmayacağını daha iyi görebilirsiniz.
* Saçlarınızı kısa ya da kaküllü kestirmeye hazır değilseniz saçınızı at kuyruğu şeklinde toplayın, uçlarını içeri doğru kıvırarak yapay kısa saç yaşın. Sonraında kıvırcık dalgaları öne doğru getirerek burada sabitleyebilir ve kakül sahibi de olabilirsiniz. Yine kararsızsanız saç uçlarınızı kestirip saçınıza uyumlu ufak perçemler kestirebilrisiniz.
* Asimetrik kesimlerden korkmayın. Öncelikle saçlarınızı açılı kestirerek öndeki tutamları kısa bıraktırın. Böylece saçınıza karakter kazandırabilirsiniz.
* Saçınıza kesimden sonra da iyi bakın. Haftada bir nemlendirici bakım uygulamak, fön ya da maşa gibi aletleri çok kullanmamak iyi bir seçenek olabilir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 394
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 06.04.2009 20:11
Önerilerin için saol hayatım.